motor tlakuje? 2,8 V6

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Kuban
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 22.05.2012 16:10

motor tlakuje? 2,8 V6

Příspěvek od Kuban »

Ahoj všem
Včera mi prasknul vyměník topení,ale takovým způsobem,že mi z palubovky vytryskla pára s vodou.Většina vody mi vytekla pod nohy do kabiny.Dneska jsem teda topení vyřadil a hadice co do něj vedou jsem propojil.Nalil jsem vodu,ale voda nechtěla klesnout ,tak jsem to několikrát odvzdušnil dolil vodu na maximum a zavřel nadobku a nechal běžet.Když jsem po chvíli víčko oddělal tak mi hodně vody vyteklo z expanzky ven.Znova dolil a jel projet.Tlak v expanzce není,ale když po projetí otevřu,tak voda tam není a nejednou se začne valit ven.Pak se ztratí a za chvilinku zase chrstá ven.V jednu chvíli v nadobce úplně vře.Dohromady jsem to prolil už aspon 15l vody,ale většina mi vytekla z nádobky ven.Může mi někdo poradit jak to správně odvzdušnit?Popř.je potřeba odvzdušnit i nějak lpg systém?Může mít na to vliv i to že jsem vyřadil to topení?Mám strach z nejhoršího,že mi prdlo těsnění pod hlavou,ale nepřehřálo se to ani jednou...Děkuji všem za rady...

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: motor tlakuje? 2,8 V6

Příspěvek od xerxes »

kukni za chodu u stedeneho motoru do nadobky jestli nejdou ven budliny

Kuban
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 22.05.2012 16:10

Re: motor tlakuje? 2,8 V6

Příspěvek od Kuban »

nene nejdou.Když ta zahřeju tak z odvzdušnováku jde tlak jak prase a když odvzdušnovak zatahnu tak se mi vyvali voda z expanzky.Takže je to asi jasné

Uživatelský avatar
amavet
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4166
Registrován: 11.02.2008 07:50
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: motor tlakuje? 2,8 V6

Příspěvek od amavet »

nejspis to jasne je . topeni uz bylo slabe , neudrzelo tlak . muze byt vadny termostat , stale zavreny , tim padem se zacne prehrivat a tlakovat . ale to bys poznal na budikach pokud nemas vadne cidlo :) dalsi nejcastejsi tento jev sou povolene srouby ci foukle tesneni
VW golf 2 GTI 16V 95kw , odtah pastika variant B5.5 2.8 V6 4motion 777539977 , Golf 4 2,8 V6 4motion , Honda CBR 600 F3

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“