Studené špatně startuje 2,3 vr5 110kW LPG syncro

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
cjvaca
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 13.12.2009 18:44

Studené špatně startuje 2,3 vr5 110kW LPG syncro

Příspěvek od cjvaca »

Zdravím mám takový divný problém. Vlastním Passata B5 2,3 110kW syncro na LPG
Pro info: vyměnil jsem tyto díly: nové : -svíčky, kabely, váhu vzduchu
za použité: škrtící klapku, cívku, startovací modul
Auto má tuto závadu studené špatně chytá, ale pouze když stojí a rovině. Pokud stoji zkopce dokopce nebo nějak našikmo chytne napoprvé a vše ok.
pokud ne tak nastartuju kolíjací otačky knule chcípne takhle 4/5x než se to srovná necham to ohřát a vše je vpořádku. na plyn po výměně hadic v motoráku neškube jede v plném spektru. Nevím co je to za systém ale nejni tam 5 vstřiků, ale dvě ty kostky myslim MAGIC 1.
Moc děkuji za rady.

Uživatelský avatar
mastibruch
Pilot
Pilot
Příspěvky: 870
Registrován: 24.12.2012 13:46

Re: Studené špatně startuje 2,3 vr5 110kW LPG syncro

Příspěvek od mastibruch »

A máš aspoň z poloviny zaplněnou nádrž? Protože pokud píšeš o tom kopci tak by to mohlo dělat čerpadlo které může být už KO, nebo to bude čidlem teploty chladící kapaliny.

Já měl obdobný problém na 2.8v6 taky jsem povyměňoval kde co, ale nakonec byl problém v odvětrávací hadici vík ventilů. Protože za studena mi to dělalo taky neplechu.
VW PASSAT B5,5 2.8v6 4MOTION LPG 2002 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=268788" onclick="window.open(this.href);return false;
Citroen C4 1.4 LPG 2009

Nowo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 13.01.2013 20:32

Re: Studené špatně startuje 2,3 vr5 110kW LPG syncro

Příspěvek od Nowo »

zdravím chcem sa vás spýtat na moj passat 2.3V5 vymenil som palivové čerpadlo dal som tam origo za 350€ a teraz mi kolíšu otáčky ked mám zaradené P s normálnych na 1000 neviem čo sa tomu deje fakt prosím o radu zajtra idem ete na diagnostiku a uvidím čo to povie
Passat 2.3 V5 AZX

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“