Výfukové svody 1.8t AEB

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Alous
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 24.06.2010 14:23

Výfukové svody 1.8t AEB

Příspěvek od Alous »

Zdravím, po vymene svodů se mi povolují srouby co drzi turbo. Drzi to cca 2 mesice a pak se povoli a utikaji okolo spoje vyfukove plyny. Plochy spoje se srovnavali. Srouby se zkouseli lepit ale stejne se to povolí. Predtim tam byly nerezovy ale ty se po mesici vzdy roztrhli ve svarech, tak sem tam dal original litinace.
Nejake nápady, proc ty srouby nedrzi???

Pisu z mobilu.

Uživatelský avatar
amavet
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4166
Registrován: 11.02.2008 07:50
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Výfukové svody 1.8t AEB

Příspěvek od amavet »

to je dosti divne , nesetkal jsem se s tim jeste nikdy , ze by se srouby na svodech povolili . musi to mit nejaky duvod . velke vybrace ? nebo neco podobneho ? ale to by na to nemelo mit vliv . orig srouby na 12ku klic s pojistovakem by se povolit nemely jen tak
VW golf 2 GTI 16V 95kw , odtah pastika variant B5.5 2.8 V6 4motion 777539977 , Golf 4 2,8 V6 4motion , Honda CBR 600 F3

Alous
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 24.06.2010 14:23

Re: Výfukové svody 1.8t AEB

Příspěvek od Alous »

Prave ze mechanici na me taky cuci. Ze to nedrzi. Dokonce jeden sroub byl vevnitr utrzeny tak se musel vyvrtat a udelat jiny zavit + pevnostni sroub. Ale vibrace motor skoro nema prijde mi ze upne normalni. A turvina je chycena na motoru takze by si to melo na sobe drzet jak pribity. Zkusim dat jiny tesneni na celou dosedaci plochu treba to utlumi a bude drzet. Jinak me mechos rikal jine svody zkusit.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“