passat 1.8

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Arny12
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 13.08.2014 21:49

passat 1.8

Příspěvek od Arny12 »

zdravim nemate nekdo skusenosti s motorem 1.8 20v pri rozjizdeni do kopce musim bejt nekde na 3000 ot abych se rozjel a kdys prudce pridam plyn tak se dusi muze to byt ucpanej katik nebo skrtici klapka a kdys startuju tak kolikrat nastrartuju as na po 5 a kdys se chytne napoprvy tak bezi na 2 valcetim se mi dostava benzin do oleje kdys to bylo napichly na diagnostiku tak zadnou chybu nepsalo ale klapka se neodevira jak ma predem dik

carlitosdog
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 23.07.2015 19:18

Re: passat 1.8

Příspěvek od carlitosdog »

Zda se, ze mam upln stejny problem... Neporadi nekdo???

Uživatelský avatar
mimragon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 10.08.2014 20:43
Bydliště: Olomouc

Re: passat 1.8

Příspěvek od mimragon »

Arny12 píše:zdravim nemate nekdo skusenosti s motorem 1.8 20v pri rozjizdeni do kopce musim bejt nekde na 3000 ot abych se rozjel a kdys prudce pridam plyn tak se dusi muze to byt ucpanej katik nebo skrtici klapka a kdys startuju tak kolikrat nastrartuju as na po 5 a kdys se chytne napoprvy tak bezi na 2 valcetim se mi dostava benzin do oleje kdys to bylo napichly na diagnostiku tak zadnou chybu nepsalo ale klapka se neodevira jak ma predem dik
co je to za kód motoru? Klapka lanko nebo elektrika? Jakmile to jede jen na dva válce -> chyba v zapalování (svíčky, cívky, modul) popř. tam nejde palivo (čerpadlo, filtr, vstřiky) a nebo to může být váha vzduchu. Je toho hodně co může být zlé. Chtělo by to diagnostikou zjistit tu klapku, váhu a vyzkoušet zapalování...
VW Golf mk4 1.9tdi 81kw @ xxkw, A6 1.8T 132kw @ xxxkw

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“