B5 1.8 turbo olej

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
vasikpasik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 21.10.2012 17:09

Re: B5 1.8 turbo olej

Příspěvek od vasikpasik »

Tomikcek píše:Litr určitě v pohodě není. To mi chceš říct ze mezi vyměněna dolevas 10-15 litrů? :-D

Já mezi vyměnama dojel max litr
- ono asi než to tu obkecávat, tak vám raději vyfotím servisku (mám auto z první ruky z německa, takže snad umíte trochec německy) :mrgreen:

- já dolívám taky kolem litru do výměny, ale přípustná norma je prostě litr na litr kilometrů dle serivisní knížky :)

- ten kdo tam lije desítku olej, tak je jasný, že to tolik nespapá, ale pravděpodobně byl jeho motor už minimálně jednou stočen

PS: pro ty co německy neumí, tak se tam hned v první větě píše, že je normální, že motor spotřebovává olej, a že spotřeba oleje může být až 1l na 1000km
Přílohy
norma 1litr na 1000km
norma 1litr na 1000km
Naposledy upravil(a) vasikpasik dne 22.09.2014 12:29, celkem upraveno 1 x.
Volkswagen Passat V Highline, r.v. 2000 po faceliftu, 1.8T, motor AWT, 110kW, zelená metla
__________________________________

Finanční poradenství k Vaší spokojenosti

Uživatelský avatar
vasikpasik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 21.10.2012 17:09

Re: B5 1.8 turbo olej

Příspěvek od vasikpasik »

Hladasek píše:litr oleje na 1000km to je docela síla ne :D to mě v normě moc nepřijde, to jezdí spíš už na olej ne, na 10000km neřeknu to se mezi výměnou může dolít kolem litru ale 1000km je sakra málo
je to sakra málo, ale soudruzi s tebou při navrhování motoru asi nesouhlasili a přehlasovali tě :mrgreen: :mrgreen: :drinks:
Volkswagen Passat V Highline, r.v. 2000 po faceliftu, 1.8T, motor AWT, 110kW, zelená metla
__________________________________

Finanční poradenství k Vaší spokojenosti

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“