Únik leje

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
mariolk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 17.04.2014 08:28

Únik leje

Příspěvek od mariolk »

Ahoj všem fandům VW.
Mám docela problém s únikem oleje v zadní části motoru 1,8T 20V. Vyměnil jsem těsnění pod ventilovým víkem a teče pořád. Kape to na kat a hrozně smrdí. Nevíte někdo na co se zaměřit? Není tam vidět a od oleje je to tam celý za sr....Jinak motor jede úplně parádně, pravidelné otáčky, přede si jako koťátko. Díky za odpovědi.

Uživatelský avatar
ahitmana
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 23.04.2010 14:53
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Únik leje

Příspěvek od ahitmana »

JOjo to mi neco rika :) Nejrive mi to unikalo pres viko, tesneni vymenene, ale stale smrad v aute, pak jsem zajel za Amavetem do Jičína, koukl na to a bylo to tim, že bylo praskle koleno ktere je uplne naspod od merky na olej, tak zkus kuknout na toto :)

keibi125
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 24.03.2015 19:27

Re: Únik leje

Příspěvek od keibi125 »

to kolínko praska celkem často je to na odvětravaní kliky a nebo gumove téčke je na něm zpětny venty to tečko byva často vyžrane pokud je to vyžrané tak to stači napojit na prudko at to jde jen do sání k filtu a zaslepit na sani u klapky i mechanici to tak dopotučují a smrad ustane ale pokud ti to ukapava na kat tak tam nemuže jit z jinama než z vyka ventilů

Uživatelský avatar
amavet
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4166
Registrován: 11.02.2008 07:50
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Únik leje

Příspěvek od amavet »

muze to jit i z turba . vyko jste mohli pretahnout , tim padem tesneni rozplacnout . odvetravani je na opacne strane motoru nez kat
VW golf 2 GTI 16V 95kw , odtah pastika variant B5.5 2.8 V6 4motion 777539977 , Golf 4 2,8 V6 4motion , Honda CBR 600 F3

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“