Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Passat 2.8 V6 tiptronic 4 motion - výměna vlnovce
PříspěvekNapsal: 09.03.2015 11:51 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

11.03.2012

3

Zdravím Vás,
na podzim mi začal profukovat výfuk, tak jsem to odvezl ke svému známému do servisu ať se na to mrkne. Po hodince kdy se k tomu dostal mi volal že je to profouklej vlnovec a že se do toho pustí.
No večer když jsme si auto vyzvedával, tak mi ukazoval jak to udělal a hrozně nadával jak je tam na všechno malo místa a že mám blbý auto, že se k ničemu neda dostat a že pomalu myslel že bude muset vyndat motor. No nicméně vlnovec byl vyměněný oprava udělaná kvalitně, ale pak mi ukazal druhý vlnovec na druhém výfuku a říká a hele tenhle je taky načatej ten tě bude taky čekat... řekl jsem si v duchu kua když už jsi to rozebíral tak jsi rovnou mohl udělat oba ale neřešil jsem to.

Bohužel uběhli asi tři týdny a a začal profukovat druhý vlnovec ... volám teda do servisu že už je potřeba vyměnit ten druhý a servisák mi na férovku řekl ať mu to nevozím že je to hrozná práce že to nechce dělat :baseball:

Poptal jsem se tedy v jiných servisech a všude stejná reakce ... jééé to je ta 2.8 tam je to práce na celý den a víceméně se vymlouvali. A to víte když se někdo vymlouvá a nechce to dělat, tak já mám pak pochyby aby to bylo udělaný dobře a radši jim to tam 2x necpu.

No ale jak čas ubíhal a já jezdil zvuk se zhoršoval a člověk už se i stydí jakej auto vydavá zvuk. Zavolal jsem tedy do originál servisu ke Klokočkovi v řepích, vysvětlil jim situaci a řekl jim že bych rád věděl kolik by mě to stalo u nich? Pán si na mě vzal telefon, VIN k autu a ujistil mě, že se podívá na cenu dílu a normohodiny, které mají nastavené v systému na výměnu tohoto dílu a že mi zavolá. Tak jsem jsem byl rád že se to konečně opraví ať to stojí co to stojí. No ale smůla pán už zpátky nezavolal.

Tak se dostaváme k současnému stavu a mé otázce na Vás .. Doporučíte mi někdo servis na Praze Západ? Kde by se toho nebáli?

Díky moc
Trix

Předmět příspěvku: Re: Passat 2.8 V6 tiptronic 4 motion - výměna vlnovce
PříspěvekNapsal: 10.03.2015 09:50 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

8972

samotný vlnovec stoji cca 250kč takže budeš muset schánět nějakého garažového mechoše menil jsem to na svým tak vím co to je za drbačka
C Očkem se tam fakt nejde dostat svařoval jsem to inventorem a jednoduše jsem ohnul elektrodu a dovařil tu vrchni čast kde se nejde dostat
a nebo jednoduše vyndat cele svody poznačit polohu spodniho katalyzatoru a svařit to tak

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]