1,8T AWT - jak nastavit BOV?

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Koubaradek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 18.05.2014 15:56

1,8T AWT - jak nastavit BOV?

Příspěvek od Koubaradek »

cau,prosim potrebuju radu.Sehnal jsme si Bov ale je stavitelna tuhost,ale bohuzel nevim jak to mam nastavit,nebo jestli neni neco spatne zapojeny.ventyl mam na stejnym miste jako starej,mam motor 1,8T AWT.tu hadici ktera vraci prebztecnej vyduch do sani mam zaslepenou.auto mi stim nejak blbne kdyt to utahnu tak to nejede,kdzy to povolim tak to jde do otacek ale chcipa to ,ted to mam nejak tak dostelovany auto mi chyta az na po 4ty a ze zacatku mi to odfukuje jak krava a kdzy jeydim dzl tak uy to nefouka ale jede to o dost lip,nez s origo ventylem.potrebuju poradit,jestli neco nemuzu takhle zkusrvit,nebo jestli na to jde nejak idealne sestelovat.at to jede jak krava a neblbne.dekuji moc za kazdou radu . :D

Uživatelský avatar
Tomikcek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1622
Registrován: 14.08.2010 13:05
Bydliště: Hovězí - Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: BOv

Příspěvek od Tomikcek »

Co to je značku? Jak jsem dal na svoji 1.8t nějaký noname repliku tak to auto dělalo neskutečný bordel tak jsem dal zpátky origo a bylo po problému
VW Passat CC 2009 2.0TDi 125kW + Audi S4 b5 avant 2.7BiTurbo s K04 - V̶W̶ P̶a̶s̶s̶a̶t̶ 3̶B̶G̶ 9̶6̶k̶W̶ 6̶q̶ -̶ A̶u̶d̶i̶ A̶4̶ b̶7̶ 2̶.̶0̶T̶F̶S̶I̶ Q̶ -̶ A̶4̶ b̶5̶ 1̶.̶8̶T̶ Q̶

Koubaradek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 18.05.2014 15:56

Re: BOv

Příspěvek od Koubaradek »

nevim co je to za znacku,nejaka sracka bych rek.ale jede to stim lip,jak s origo to nechapu.az na to ze se to skoro neda dostelovat..

Koubaradek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 18.05.2014 15:56

Re: BOv

Příspěvek od Koubaradek »

http://www.tuning-car.cz/1-blow-off-ven ... modry.html" onclick="window.open(this.href);return false;
tenhle tam mam.

Bull
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 26.06.2012 22:15
Bydliště: Jablůnka n.Bečvou

Re: BOv

Příspěvek od Bull »

Na koncernový 1,8T musíš použít BOV se dvěma výstupními porty,část tlaku jde ven a část zpět před turbo,jinak se s tím nedomluvíš.
http://www.highperformanceparts.cz/blow ... loop.20934
A4 Quattro 1,8T

Uživatelský avatar
Tomikcek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1622
Registrován: 14.08.2010 13:05
Bydliště: Hovězí - Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: BOv

Příspěvek od Tomikcek »

Tenhle jsem koupil, zapojil místo originálu ale prostě to nefunguje . Zpátky do sání to zřejmě podle zvuku pouští ale ven ne, zkoušel jsem ho i nastavovat a pootáčet tím nastavováním ale bez výsledku
VW Passat CC 2009 2.0TDi 125kW + Audi S4 b5 avant 2.7BiTurbo s K04 - V̶W̶ P̶a̶s̶s̶a̶t̶ 3̶B̶G̶ 9̶6̶k̶W̶ 6̶q̶ -̶ A̶u̶d̶i̶ A̶4̶ b̶7̶ 2̶.̶0̶T̶F̶S̶I̶ Q̶ -̶ A̶4̶ b̶5̶ 1̶.̶8̶T̶ Q̶

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“