passat b5 1.8t

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
markuspazdera
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 19.05.2016 09:32

passat b5 1.8t

Příspěvek od markuspazdera »

zdravím chci se vás zeptat zda nemáte nějaké zkušenosti. Auto mi jede jenom na 3 válce vyměnil jsem palivový filtr,vzduchový všechny změny co jsem udělal ale auto to dělalo i před výmněnou.. dále jsem vyměnil všechny svíčky.Zjistil jsem že když nastartuju a nadzvedávám cívky třetí cívka necvaká což by měla tak jsem myslel že je to kabelama tak jsem dal komplet novou kabeláž ale do cívky mi proud jde teda nevím jestli do ní ale kabelem teče.. zkoušel jsem jí prohodit a na jiném válci fungovala už nevím co stím nevíte někdo ? jde i trochu cítit benzín po dojetí :/

Uživatelský avatar
mimragon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 10.08.2014 20:43
Bydliště: Olomouc

Re: passat b5 1.8t

Příspěvek od mimragon »

markuspazdera píše:zdravím chci se vás zeptat zda nemáte nějaké zkušenosti. Auto mi jede jenom na 3 válce vyměnil jsem palivový filtr,vzduchový všechny změny co jsem udělal ale auto to dělalo i před výmněnou.. dále jsem vyměnil všechny svíčky.Zjistil jsem že když nastartuju a nadzvedávám cívky třetí cívka necvaká což by měla tak jsem myslel že je to kabelama tak jsem dal komplet novou kabeláž ale do cívky mi proud jde teda nevím jestli do ní ale kabelem teče.. zkoušel jsem jí prohodit a na jiném válci fungovala už nevím co stím nevíte někdo ? jde i trochu cítit benzín po dojetí :/
Pokud cívka na jiném válci jde, je to modul zapalování, zkušený elektrotechnik to dokáže opravit (většinou stačí rozebrat a přepájet) jinak nový...

4D0 905 351

Beru cca 2100kč, meyle/febi cca 1500kč.
VW Golf mk4 1.9tdi 81kw @ xxkw, A6 1.8T 132kw @ xxxkw

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“