problém s el. 1.8 T startuje občas

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
kachna1257
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 30.03.2008 16:26
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

problém s el. 1.8 T startuje občas

Příspěvek od kachna1257 »

Zdravím všechny. Mám problém a prosím o radu jestli se s tím někdo setkal. Mám pašíka B5 1,8T a nastal mi problém s elektrikou. když zapnu klíček tak kontrolky normálně naběhnou ale polodot ukazuje velmi slabě, nezapne se ani klimatronik a nelze nastartovat. čerpadlo natlačí a vypne. když náhodou nastane stav když to svítí normálně a klimatronik jde , tak to normálně nastartuje a dela to co má. prošel sem kostry, měřil sem na všech šroubech co jsou pod pojistkovkou napětí tam je. nikde jsem podpětí nenašel. někdy se stalo že když sem to náhodou nastartoval v tom špatném stavu tak to třeba za jízdy rozsvítilo a klima začala fungovat. silové kabely jsem prošel. relátka jsem postupně vyndal všechny a pokaždé když sem zapnul klíček svítilo to slabě a je to to samé. alternátor je po repasi dává 14,4. děkuji moc za případné rady

vento tdi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 134
Registrován: 11.11.2008 15:11
Bydliště: je kde bydlet

Re: problém s el. 1.8 T startuje občas

Příspěvek od vento tdi »

Jak vypadá kostřící kabel od baterky. Je dobře ukostřen, není polámaný, případně nejsou volné svorky na baterce i když vypadají že jsou v pořádku.

bohdalecak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 12.06.2012 20:03

Re: problém s el. 1.8 T startuje občas

Příspěvek od bohdalecak »

Ahoj,
měl jsem něco podobného. Po zapnutí klíčku nic nezavrnělo jako když tlakuje čerpadlo a pak jsem ani nenastartoval. Motor jen točil a nic víc. Klimoška se taky nezapla. Zjistili že byl špatný vnitřek spínací skříňky (kostka) která špatně propouštěla proud na palivové čerpadlo. Vyměnili a je to OK.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“