B5 1.8t 110kw AEB

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
dtkostra
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 04.12.2017 18:41

B5 1.8t 110kw AEB

Příspěvek od dtkostra »

Bohužel taky mám takovou záhadnou chybu, jde o to ze jakmile nastartuju od studena a necham bezet motor na volnobeh tak rekneme za 5 minut z niceho nic motor 2x streli do vejfuku a po tom druhym streleni do vejfuku cca do 10sec chcipne ,motor jakobych vypl klicek, uplne s klidem. myslim ze je to jak za studena tak i za tepla. Na zacatku ukazoval vag jedinou chybu a to skrtici klapku,klapka se vymenila a vag ukazuje 0 chyb.ale porad motor chcipa. Muj AutoMechanik mi rekl ze zkusit vymenit cidlo teploty chladici kapaliny,to vymeneno a porad chcipa.Jsem lajk pres auta a nerad bych se dostal do faze ze budu vymenovat dil po dilu az na konec povymenuju celej motor. :D Dokaze prosim nekdo poradit realne?? prikladam videjko.: Jinak auto jede velmi dobre, pouze tato chyba se chcipanim.A za studena celkem kouri mam pocit ze z toho samyho duvodu proc to chcipa,asi tam jde moc moc moc benzinu ale to ja jako lajk nepoznam,ale jak rikam po zahrati jede jako bejk. :D

https://www.youtube.com/watch?v=qWF9VmCiynI" onclick="window.open(this.href);return false;

prosim nevsimejte si mojich komentaru ve videu.
Jinak kour ve videjku jde z cigarety.

Predem diky za rady.Kosťa

Uživatelský avatar
Jindra 1.8T
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 25.09.2009 17:17
Bydliště: ok znojmo

Re: B5 1.8t 110kw AEB

Příspěvek od Jindra 1.8T »

Zdar mám tutéž stejnej motor i kod motoru docela mě zajíma ta příčina přišel jsi na to
já mám najeto 305000 a zatím šlape to začalo z ničeho nic nebo jsi něco na tom dělal Jindra

dtkostra
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 04.12.2017 18:41

Re: B5 1.8t 110kw AEB

Příspěvek od dtkostra »

koupil jsem ho a uz po ceste kdyz jsem jel tak mi to z niceho nic zacalo vypinat motor.za jizdy to dela tak ze se jede pak jakoby nefunguje plyn klesaji otacky a rychlost se zarazenym stupnem a po 10sec se to zase probere,plyn zacne fungovat a jede se dale.kdybych v tu chvily (kdyz k te chybe dojde) vyradil tak to chcipne.kdyz nevyradim a vzdycky pockam tak se to proste probere a jedu dal. a pritom kdyz to zrovna jede tak to leti uplne super.

no a v druhym pripade kdyzto necham bezet na volnobeh tak to proste po cca 5 minutach streli trochu do vejfuku a chcipne.

uz jsem vymenil skrtici klapku kterou vag hlasil spatnou,pak cidlo teploty chladici kapaliny,vzduch filtr kterej byl hodne zanesenej, tak jsem jel na nejakou profi dignostiku prej za (1.5milionu a kabel prej 60 tisic ) a vyjela jim tam chyba tykajici se snimace vacky halluv snimac,tak jsem ho dneska vymenil a porad to chcipa cca po 5 minutach kdyz to bezi na volnobeh.

ale mam jeden poznatek: kdyz nastartuju tak neni vubec slyset cerpadlo v nadrzi ale vim ze se toci to je ok ale nez k tomu chcipnuti dojte tak je cerpadlo v nadrzi slyset cim dal vice hlasiteji az je pak lehce slyset i venku z auta a pak to steli do toho vejfuku a chcipne a pak se obcas stane i to ze mi auto potom co to chcipne zacne rikat ze nemam benzin, jak rucickou, tak pipanim, tak kontrolnou,ale kdyz druhy den prijdu do auta mam tam zase ctvrku nadrze.

este je divny ze kdyz se du jen tak projet,jen kratkodobe treba 15min jizda,tak to lita uplne super vsechno ok a nechcipne to, ujedu klidne 20km bez toho chcipnuti,ale jak bych jel delsi trasu treba 200km tak je mi jasny ze mi to zase zacne chcipat i za jizdy,jako mi to delalo asi 30x tech 260km kdyz jsem si to auto vezl domu od prodavajiciho,ikdyz tech poslednich 80km nez jsem dojel domu tak mi to uz nechciplo ani jednou ale ta chyba se zmenila v jinou chybu a to ze mi auto z niceho nic zacalo rikat ze nemam benzin - rucicka padne na dno zacne na me auto pipat a svitit kontrolka,ikdyz vim ze tam byla pulka nadrze, a takto jsem ujel tech 80km domu ale uz bez chcipnuti ale s s tou chybou ze nemam benzin.druhy den pak po tom co jsem prijel domu uz mi to opet ukazovalo benzin spravne. od te doby jsem pak zacal hledat tu chybu proc to po tech cca 5 minutach samo chcipne na volnobeh.

Tot k te moji zahade. sem zvedavej jestli mi s timto nekdo muze nejak poradit.
Diky Kosťa

Uživatelský avatar
Jindra 1.8T
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 25.09.2009 17:17
Bydliště: ok znojmo

Re: B5 1.8t 110kw AEB

Příspěvek od Jindra 1.8T »

no u mě čerpadlo v autě slyšet není venku pokud jdu co nejblíž k nádrži třeba se i ohnu tak decentně slyšet je , ale to že to hlásí že nemáš benzín a čerpadlo je slyšet čím dál víc asi něco znamená není zaneseny asi bych začal tím to znamená že ti tahá normálně a potom začne bejt víc a víc hlučnější a pak zdechne ,,,, takovej poznatek já třeba nikdy nevyjíždím nádrž jak začne svítit du tankovat ,ale v tvém případě asi nevíš co předchozí majitel , a řekl ti o tom při prodeji

dtkostra
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 04.12.2017 18:41

Re: B5 1.8t 110kw AEB

Příspěvek od dtkostra »

Stal se zázrak a konečně jsme na to dneska přišly.Takže záhada vyřešena.

(Předchozí majitel mi o tom neřekl,prý mu vše fungovalo bez problémů.)

Uživatelský avatar
Jindra 1.8T
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 25.09.2009 17:17
Bydliště: ok znojmo

Re: B5 1.8t 110kw AEB

Příspěvek od Jindra 1.8T »

NO tak co tomu bylo !!!! to mě zajímá

Uživatelský avatar
Jindra 1.8T
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 25.09.2009 17:17
Bydliště: ok znojmo

Re: B5 1.8t 110kw AEB

Příspěvek od Jindra 1.8T »

Tak se zase nic nedozvíme ,,,, :good: :good: Pánové přidá se někdo do party ze Znojma nebo okolí na vyjíždky na mašinách :drinks:

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“