Přední mlhovky H4

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
petr77
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 06.08.2009 10:54
Bydliště: Vlašim

Přední mlhovky H4

Příspěvek od petr77 »

Zdravím, nedaří se mi zapnout přední mlhovky v hlavních světlech H4, na přepínači světel mám jen kontrolku pro zadní mlhovky a po vysunutí se rozsvítí jenom zadní. Musím mít jiný přepínač světel? např. tenhle https://www.pietro-eshop.cz/katalog/cz/ ... LhEALw_wcB nebo je chyba jinde? Díky. Petr.
PASSAT B5 1.6 1999

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední mlhovky H4

Příspěvek od pino.t »

Povytáhnutí o jednu polohu se zapnou jedny mlhovky a dalším povytáhnutím se zapnou další mlhovky.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

petr77
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 06.08.2009 10:54
Bydliště: Vlašim

Re: Přední mlhovky H4

Příspěvek od petr77 »

Jasně to chápu, ale já tam mám přepínač který se dá popotáhnout jen o jednu polohu a je tam jen symbol zadních mlhovek, jde mi to, jestli když koupím nový spínač s oběma mlhovkami, tak jestli mi to bude fungovat nebo jen vyhodím peníze z okna.

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední mlhovky H4

Příspěvek od pino.t »

Takových aut tu jezdí spousty, nenajdeš mezi známými někoho kdo by ti ho na minutu půjčil?
Jsi si jistý, že máš přední světla s mlhovkami?
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

petr77
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 06.08.2009 10:54
Bydliště: Vlašim

Re: Přední mlhovky H4

Příspěvek od petr77 »

Nikdo známí zrovna passat B5 nemá, objednal jsem nový vypínač na Aliexpressu tak uvidíme.
Mám tam dvoje žárovky, H7 jako potkávací a H4 jako dálkový, potkávací vlákno H4 nesvítí nikdy, tady jsem našel že by to měly být přední přídavný světla do mlhy, který se mi nedaří rozsvítit :-). Když už tam jsou tak proč je nepoužívat.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“