Passat 2.8 V6 4motion

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 2.8 V6 4motion

Příspěvek od šimek »

Mám 2.8 4Motion Tiptronik a není problém jet dálku za 8 litrů a nejedu 80, to jen pro rejpálky. Jezdím každý víkend 200 tam a zpět a prostě jsem pod devíti jako prd. Když to ženu, tak jsem kolem deseti, deseti a 1/2. Tam je už zase výhoda silného motoru, že se zvyšující rychlostí neleze tak rapidně spotřeba nahoru jako u slabších benzínových kárek. Jen se koukněte na to, při 160 krásných 3000ot/min, to je prostě neskutečný.

Uživatelský avatar
malejpeta
Pilot
Pilot
Příspěvky: 743
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ltm,Tp,Rce,Ter

Re: Passat 2.8 V6 4motion

Příspěvek od malejpeta »

magmuss píše:
malejpeta píše:Dobrá náhoda.Asi ve středu jsem měl čas,tak jsem zastavil na pumpě v Praze na Argentinský a šel obhlédnout káry do bazarů naproti pumpě.Tohle auto si pamatuju.Z venku celkem pěkný(nezaměřoval jsem se na slícování nebo odstíny laku).
Uvnitř tragédie.To auto musí mít dvě mega po Praze.Já mám najeto na svým 320000km dle diagnostiky,ale sedačku řidiče mám lepší,než tenhle vzadu(prosvítá čalounění).Volant je sedřenej,jak kdyby ho řídíl v zednických rukavicich.Ani bazar tomu moc nedal.Vyluxovat,utřít od prachu palubku atd. by měl být standart i u soukromého prodeje.

Cena je lákavá,výbava taky,ale do budoucna to bude stát hodně peněz.Navíc motor není žádná sláva ani jako novej,natož po pořádný porci kilometrů.Podle mě je to v současné době už bezcenné neprodejné auto.Chtěl bych znát člověka,kterej do toho půjde.Upřímnou soustrast.
Fakt? Tak jsi mě právě poznal, těší mě, Marek! Auto mám už měsíc 8) Jinak nevím, na jaký interiér jsi koukal, protože to auto bylo vevnitř až moc vyčištěné. Myslím že je to znát i z těch fotek. I po měsíci vypadá netknutě, je pravda že je palubovka trocha mastná :D Jinak s těmy sedadly máš pravdu, ale já se zaměřoval na motor, převodovku a nápravy, protože prvky do interiéru se dají sehnat a celkem i za slušnou cenu. Jen tak pro info, doma mi stojí Renault 9, který má najeto podstivých necelých 700.000km bez rozsáhlejších oprav. Karoserie je velmi špatná, protože to není pozink, interiér je celkem zachovalý ale když potřebuju, pokaždé mě odveze a přiveze. Funguje naprosto vše, takže když je dobrý majitel, kára slouží 8) uvidíme za nějaký čas, kolik budeš mít oprav a kolik já, hm? Tak přeji spoustu km bez nehod 8)
já to auto viděl v bazaru minulý týden,tak jsem si to možná zaměnil s jiným.měli jich tam víc v podobném stavu.jen mi nesedí datumy.24.12 se ptáš na rady ohledně koupě a 5.1. už ho máš měsíc.tady asi někoho lakuješ.Určitě si koupil dobrý auto,vše sis zkontroloval(nevšiml jsem si rampy ani heveru v bazaru;na tomhle autě vše poznáš jen okem,je totiž jednoduché jak stodváca) a vydrží ti déle než mě,protože dle výběru motorizace a stavu najedeš max.1000km měsičně.tak hodně štěstí

Uživatelský avatar
magmuss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 29.10.2007 19:49

Re: Passat 2.8 V6 4motion

Příspěvek od magmuss »

malejpeta píše:
magmuss píše: Fakt? Tak jsi mě právě poznal, těší mě, Marek! Auto mám už měsíc 8) Jinak nevím, na jaký interiér jsi koukal, protože to auto bylo vevnitř až moc vyčištěné. Myslím že je to znát i z těch fotek. I po měsíci vypadá netknutě, je pravda že je palubovka trocha mastná :D Jinak s těmy sedadly máš pravdu, ale já se zaměřoval na motor, převodovku a nápravy, protože prvky do interiéru se dají sehnat a celkem i za slušnou cenu. Jen tak pro info, doma mi stojí Renault 9, který má najeto podstivých necelých 700.000km bez rozsáhlejších oprav. Karoserie je velmi špatná, protože to není pozink, interiér je celkem zachovalý ale když potřebuju, pokaždé mě odveze a přiveze. Funguje naprosto vše, takže když je dobrý majitel, kára slouží 8) uvidíme za nějaký čas, kolik budeš mít oprav a kolik já, hm? Tak přeji spoustu km bez nehod 8)
já to auto viděl v bazaru minulý týden,tak jsem si to možná zaměnil s jiným.měli jich tam víc v podobném stavu.jen mi nesedí datumy.24.12 se ptáš na rady ohledně koupě a 5.1. už ho máš měsíc.tady asi někoho lakuješ.Určitě si koupil dobrý auto,vše sis zkontroloval(nevšiml jsem si rampy ani heveru v bazaru;na tomhle autě vše poznáš jen okem,je totiž jednoduché jak stodváca) a vydrží ti déle než mě,protože dle výběru motorizace a stavu najedeš max.1000km měsičně.tak hodně štěstí
Já jsem se ale milý kolego na žádné rady neptal..Auto jsem koupil 26.listopadu 07. Jsi si jistý, že jsi koukal na to samé auto? Opravdu to byl autobazar výhybka, ulice za Viaduktem? :twisted: Nadpisek zní : Passat 2.8 V6 4motion, nikoli 2,5TDi V6 4MOTION! A kluk, který psal o rady, je Samik. To, ze jsem pridal fotografie z bazaru meho passata a nejake info k tomu, bylo jen pro srovnani.. hezky se vyspi, oplachni si oči studenou vodou a přečti si to celé ještě jednou, hm? Každý je někdy unavený.. 8)

Jinak s tou rampou, mas pravdu.. ale kdo umi, ten umi.. :D neni preci problem zajet nekam do servisu, kde maji rampu a prohlednout to tam, ne?

A za další, tím autem si vydělávám.. nechci se ti rozepisovat jak, ale měsíčně najedu cca 4000km, jen tak pro info.
Naposledy upravil(a) magmuss dne 06.01.2008 19:49, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
malejpeta
Pilot
Pilot
Příspěvky: 743
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ltm,Tp,Rce,Ter

Re: Passat 2.8 V6 4motion

Příspěvek od malejpeta »

magmuss píše:
malejpeta píše: já to auto viděl v bazaru minulý týden,tak jsem si to možná zaměnil s jiným.měli jich tam víc v podobném stavu.jen mi nesedí datumy.24.12 se ptáš na rady ohledně koupě a 5.1. už ho máš měsíc.tady asi někoho lakuješ.Určitě si koupil dobrý auto,vše sis zkontroloval(nevšiml jsem si rampy ani heveru v bazaru;na tomhle autě vše poznáš jen okem,je totiž jednoduché jak stodváca) a vydrží ti déle než mě,protože dle výběru motorizace a stavu najedeš max.1000km měsičně.tak hodně štěstí
Já jsem se ale milý kolego na žádné rady neptal..Auto jsem koupil 26.listopadu 07. Jsi si jistý, že jsi koukal na to samé auto? Opravdu to byl autobazar výhybka, ulice za Viaduktem? :twisted: Nadpisek zní : Passat 2.8 V6 4motion, nikoli 2,5TDi V6 4MOTION! A kluk, který psal o rady, je Samik. To, ze jsem pridal fotografie z bazaru meho passata a nejake info k tomu, bylo jen pro srovnani.. hezky se vyspi, oplachni si oči studenou vodou a přečti si to celé ještě jednou, hm? Každý je někdy unavený.. 8)

Jinak s tou rampou, mas pravdu.. ale kdo umi, ten umi.. :D neni preci problem zajet nekam do servisu, kde maji rampu a prohlednout to tam, ne?

A za další, tím autem si vidělávám.. nechci se ti rozepisovat jak, ale měsíčně najedu cca 4000km, jen tak pro info.
Hmm,tak já tě tedy poslechnu a ty mazej VYDĚLÁVAT :oops:jen tak pro info. :idea:

Uživatelský avatar
magmuss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 29.10.2007 19:49

Re: Passat 2.8 V6 4motion

Příspěvek od magmuss »

malejpeta píše:
magmuss píše: Já jsem se ale milý kolego na žádné rady neptal..Auto jsem koupil 26.listopadu 07. Jsi si jistý, že jsi koukal na to samé auto? Opravdu to byl autobazar výhybka, ulice za Viaduktem? :twisted: Nadpisek zní : Passat 2.8 V6 4motion, nikoli 2,5TDi V6 4MOTION! A kluk, který psal o rady, je Samik. To, ze jsem pridal fotografie z bazaru meho passata a nejake info k tomu, bylo jen pro srovnani.. hezky se vyspi, oplachni si oči studenou vodou a přečti si to celé ještě jednou, hm? Každý je někdy unavený.. 8)

Jinak s tou rampou, mas pravdu.. ale kdo umi, ten umi.. :D neni preci problem zajet nekam do servisu, kde maji rampu a prohlednout to tam, ne?

A za další, tím autem si vydělávám.. nechci se ti rozepisovat jak, ale měsíčně najedu cca 4000km, jen tak pro info.
Hmm,tak já tě tedy poslechnu a ty mazej VYDĚLÁVAT :oops:jen tak pro info. :idea:

Tak, chybu kterou jsi velmi pěkně vyznačil jsem opravil, je pro mě velmi lichotivé, že v celém textu jsi našel jen jednu chybu :lol: veď jsem psal, že každý je někdy unavený. :D

Uživatelský avatar
tonyack
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 10.10.2008 12:23
Bydliště: Slovensko - Bratislava

Re: Passat 2.8 V6 4motion

Příspěvek od tonyack »

Chalni, aj vam sa stava, ze ked mate vyradenu rychlost a idete po nerovnej ceste, tak vam hrkoce podvozok - vraj je to kardan a na 4motion to je normalne som sa dopocul...najprv som si myslel, ze prevodovka, kedze pri zaradenej rychlosti to je ticho...

Uživatelský avatar
SHARK V6
Profík
Profík
Příspěvky: 937
Registrován: 19.06.2008 21:24
Bydliště: Olmik

Re: Passat 2.8 V6 4motion

Příspěvek od SHARK V6 »

...zdarec ,chtěl bych vědět jaký máte otáčky na 5stupeň při např 100km/h 130km/h 160km/h dik
lepší být první v pekle,než druhý v nebi

Uživatelský avatar
Alfikov
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 19.08.2009 08:25

Re: Passat 2.8 V6 4motion

Příspěvek od Alfikov »

Zdravím všechny,
před 14 dny jsem se stal(doufám)šťastným majitelem tohoto vozidla.
Měl jsem passata z roku1993,ale bohužel odešel do věčných lovišť(mám ho ale na dvoře).
Náhoda tomu přispěla,že jsem si koupil tento typ,a řekl bych že jsem s ním zatím spokojen.podle ohlasů tady na foru to vypadá že to je dobré auto.Kéž by bylo tak spolehlivé jako můj starý ,,Paššák"
Až nafotím přidám foto.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“