Passat 1.8T(B5) vs BMW 1.8 (3r)

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 1.8T(B5) vs BMW 1.8 (3r)

Příspěvek od šimek »

Currahee píše:Hele ty klenote, to taky k tomu klenotu všech klenotů budeš potřebovat klenotnictví nebo rafinerii :mrgreen:
No však, vlastním celou síť čerpaček... To je fakt dobrá představa... :lol:

No, zpět na zem, zlatá 1.6 se 102 krky, které nemusím tak často krmiti... :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Ferkov
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Passat 1.8T(B5) vs BMW 1.8 (3r)

Příspěvek od Ferkov »

No BMW 1.8 3er jsem mel. Passata mam Tdi,ale v 1.8T jsem jel.. jednoznacne se mi libi vic passat protoze je takovej kulatejsi vetsi a hlavne interier o mnoho hezci. Dily bych neresil, protoze pokus nebudes jezdit do origo servisu , tak to vyjde asi nastejno. Bmw o hodne lepe sedi na silnici v castych zatackach coz se projevuje hodne zadni nahon (mimo zimu :) ) . Tzn Bmw3er ma lepsi stabilitu a jizdni vlastnosti, ale ne s motorem 1.8 . ten motor je vhodny na cestovni jizdu s obcasnym predjizdenim, ale jestli chces sportovni jizdu musis si koupit od BMW alespon sestihrnek 2.0 nebo 2.5.

Moc jsem ti asi neporadil ale

Passat plus : Design , silnejsi motor s moznosti dalsich uprav, servis u kazdeho kovozemedelce
minus: s podvozkem v zakladu trosku houpajici se do zatacek , caste zavady napravy

BMW 3er plus: Perfektne sedi podvozek v zakladu, celkove spolehlivy vuz, solidni spotreba
minus: katastrof. interier, uvedeny motor je pro cestovni jizdu

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“