Passat 1,6 moc žere

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Petrolejový šejk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 243
Registrován: 11.12.2008 18:17
Bydliště: Krupka u Teplic
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 1,6 moc žere

Příspěvek od Petrolejový šejk »

Masaryk píše:
Petrolejový šejk píše:Zdravím mám Pašíka 1,6 74 KW .Předem říkám , že to nebyl můj nápad koupit tenhle motor. Těd by mě zajímala spotřeba. Zatím jsem se stím dopracoval tak nejníž na 10,5, normál je spíš jak tak jezdím 13 . Což mě fakt jako děsí. A to neni jízda brzda plyn, v maximu otáček jsme ho měl jednou, jelikož to fakt nic nedělá. Olej to nežere. Typuju, že má najeto cca 300 tisic, ale ta spotřeba i tak by neměla být tak razantní ne?. Dost lidí tvrdí , že odešla lambda, ale nevím podle mě by to žralo ještě víc a nejelo by to. Tohle i když je fakt slabý už seriově pořád to jede celekm normálně. Díkes za každou radu . Popřípadě jestly EL. koncovky jsou stejný jako u 2,0 85Kw.
hm divne,ja mam dlouhodobou 8,0 na celou nadrz a okamzitou od 6,4 do 10,samozrejme jak stim jedu,ale kdyz jdu klidne kolem 100vky tak v poho 7/8l .. dalnice 150tkou tak 9l.ale 13 to nikdy,neco stim budes mit.. :|
Už stím nic není , ale pořád to nebude žrát jako TDI 6,4 se mi zdá hodněěě málo na tak těžký auto a stímhle motorem. Real je těch 9. Ale jde to i za víc, je to prostě lenoch.

Uživatelský avatar
Masaryk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 13.09.2008 20:04
Bydliště: Brno

Re: Passat 1,6 moc žere

Příspěvek od Masaryk »

tak to je jasny ze nebude jak tdi nikdy :D ale na povozeni staci 8)

Petrolejový šejk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 243
Registrován: 11.12.2008 18:17
Bydliště: Krupka u Teplic
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 1,6 moc žere

Příspěvek od Petrolejový šejk »

Tak už Jsem se Passata zbavil. Auto prostorný, ale děsná kasička. Momentálně jsem přesedlal do BMW 750I , Octavia zůstavá pořád doma.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“