automat 1,6 benzín

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Petrolejový šejk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 243
Registrován: 11.12.2008 18:17
Bydliště: Krupka u Teplic
Kontaktovat uživatele:

Re: automat 1,6 benzín

Příspěvek od Petrolejový šejk »

Dannek píše:A dostal ses k ní zevnitř od koberce nebo zespoda z pod auta? Nikdy jsem automat neměl tak ani nevim jak to vypadá tak se omlouvam za případný blbý dotazy :D ale od toho je forum ne? :wink:
Já bych řekl, že bude asi pod kobercem, zespodu mi to přijdě divný. A navíc komforkta je taky zevnitř tak proč by tohle dávali ven.

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: automat 1,6 benzín

Příspěvek od elit »

Dostal jsem se k ni zevnitr. Oddelas koberec a je tam.
Passat 2008 BMP

Dannek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 23.01.2009 17:27
Bydliště: Česká Lípa

Re: automat 1,6 benzín

Příspěvek od Dannek »

super..a ještě se zeptám blběji :-) dneska jsem chtěl mrknout pod ten koberec ale vypadá to že vyndání koberce nebude zas až tak jednoduchý jak jsem myslel...jak jste na to šli? a další věc co má na starosti ta zmíněná komfortka? Budu měnit i jednotku na airbagy tak to bude nejspíš vhodný udělat při jednom ne?
passat B8 variant, 140kW, 12/2018, model 2019

Uživatelský avatar
johnns
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 482
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: west

Re: automat 1,6 benzín

Příspěvek od johnns »

Komfortka: okna, zrcadla, centrál, vnitřní osvětlení...

Dannek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 23.01.2009 17:27
Bydliště: Česká Lípa

Re: automat 1,6 benzín

Příspěvek od Dannek »

tak jsem to byl dnes vyzkoušet a řeknu vám že oddělání koberce není jen tak. Je to tam přilepené a drží to jak cip.Doufám že když to někdy oddělám tak že tam tu jednotku aspoň najdu!!!! :lol: Jinak rozebral jsem rovnou i řadičku a je rozlámaná pojistka od toho čudlu u automatu. Proto se neblokují "R" a "P". No a proč mi nejde načíst auto na diagnostiku to jsem se nedopídil.Vypadá to že dráty jsou v pořádku. Existuje nějaká jednotka do které vedou kabely ze zásuvky a z ní pak do různých částí auta?
passat B8 variant, 140kW, 12/2018, model 2019

Petrolejový šejk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 243
Registrován: 11.12.2008 18:17
Bydliště: Krupka u Teplic
Kontaktovat uživatele:

Re: automat 1,6 benzín

Příspěvek od Petrolejový šejk »

Dannek píše:tak jsem to byl dnes vyzkoušet a řeknu vám že oddělání koberce není jen tak. Je to tam přilepené a drží to jak cip.Doufám že když to někdy oddělám tak že tam tu jednotku aspoň najdu!!!! :lol: Jinak rozebral jsem rovnou i řadičku a je rozlámaná pojistka od toho čudlu u automatu. Proto se neblokují "R" a "P". No a proč mi nejde načíst auto na diagnostiku to jsem se nedopídil.Vypadá to že dráty jsou v pořádku. Existuje nějaká jednotka do které vedou kabely ze zásuvky a z ní pak do různých částí auta?
Pak už je jenom jednotka motoru. celkově je jich v autě víc , ale všechny se ovládaj přes diagnostickou zásuvku. Máš tam zásuvku na motor , pak komfortku, jednotku airbagu, a ty máš navíc jendotku automatický převodovky. :wink:

Dannek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 23.01.2009 17:27
Bydliště: Česká Lípa

Re: automat 1,6 benzín

Příspěvek od Dannek »

No rozhodl jsem se že toho je tolik s tou elektrikou že to zkusím dát k jednomu pánovi do Bakova nad Jizerou aby mi to zprovoznil po elektrický stránce aspoň....nemáte s tímto servisem někdo zkušenost? www.cermakmotors.cz Nechám to všechno přehrát...na diagnostiku už to načíst nejde tak snad s tím něco udělají.
passat B8 variant, 140kW, 12/2018, model 2019

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“