1,6 problem s motorom

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
aaligatorr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 06.01.2008 10:10
Bydliště: Slovakia, BY
Kontaktovat uživatele:

1,6 problem s motorom

Příspěvek od aaligatorr »

nazdar hosi mam maly problem..mam B5 1,6 74kW (hroza ja viem ale je to moje auto), pocas jazdy mi niekedy zacne dusit motor ked stlacim spojku tak zakolisu otacky (500 a potom normal), resp. aj ten ako taky vykon strati a ked pridam pocas toho dusenia tak sa to zasa rozbehne..neviete co to moze robit sviecky mam vymenene bo som robil taku malu generalku pretesnoval som hlavu zrovnaval ju a menil semering na vacke a ventiloch, piestne kruzky a este som menil cidlo otacok...druha vec jeden " odbornik" mi menil olej a nalial mi ho az 2mm nad risku max moze to mat s tymto nieco spolocne??(robi mi to od tej generalky predtym to nerobilo),

Petrolejový šejk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 243
Registrován: 11.12.2008 18:17
Bydliště: Krupka u Teplic
Kontaktovat uživatele:

Re: 1,6 problem s motorom

Příspěvek od Petrolejový šejk »

aaligatorr píše:nazdar hosi mam maly problem..mam B5 1,6 74kW (hroza ja viem ale je to moje auto), pocas jazdy mi niekedy zacne dusit motor ked stlacim spojku tak zakolisu otacky (500 a potom normal), resp. aj ten ako taky vykon strati a ked pridam pocas toho dusenia tak sa to zasa rozbehne..neviete co to moze robit sviecky mam vymenene bo som robil taku malu generalku pretesnoval som hlavu zrovnaval ju a menil semering na vacke a ventiloch, piestne kruzky a este som menil cidlo otacok...druha vec jeden " odbornik" mi menil olej a nalial mi ho az 2mm nad risku max moze to mat s tymto nieco spolocne??(robi mi to od tej generalky predtym to nerobilo),
jak je na tom vzduchovej filtr se mrkni. A taky by to určitě chtělo na diagnostiku napíchnout a seřídit to do normálu .

aaligatorr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 06.01.2008 10:10
Bydliště: Slovakia, BY
Kontaktovat uživatele:

Re: 1,6 problem s motorom

Příspěvek od aaligatorr »

ten som vymenil a to iste ziadna zmena

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“