Passat W8

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
AdamV5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ústecký kraj - LTM
Kontaktovat uživatele:

Passat W8

Příspěvek od AdamV5 »

Ahoj, přemýšlím o koupi, ale rozhoduji se mezi manuálem x tiptronicem. Dál by mě zajímalo, jestli je rozvod řetěz nebo řemen, kolik stojí v průměru servis. Když přidáte osobní zkušenosti i ceny budu jedině rád. Díky :wink:
VW R36 Variant 300PS a není co řešit

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: Passat W8

Příspěvek od standokan »

Tak w8 má ŕetez a manual má lepší zrychleni a tiptronik je zase pohodovějšî servis si dělám sám ale dily jako kotouce a podobně jsou o dost dražší ale zase když skusíš w8 brzdy tak to je lahoda
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

Uživatelský avatar
AdamV5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ústecký kraj - LTM
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat W8

Příspěvek od AdamV5 »

Díky..... A ještě otázečka, jake máš dojezd na nádrž (tušim, že je tam 80L)? Já mam dojezd se svoji VR5 cca 630 Km....
VW R36 Variant 300PS a není co řešit

Magister
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 26.01.2009 15:55
Bydliště: Zlín

Re: Passat W8

Příspěvek od Magister »

když se k tomu připojím, tak jaká je spotřeba???myslím ale reálná, ne nějaké s lehkou nohou za deset a takové???jsem svižnějšího charakteru...mám 2,8 V6 4 Motion Tiptronic a jezdím tak ve městě za 15 a mimo město 13 ....S mým třílitrovým BMW ale diesel jezdím přesnou polovinu.....

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: Passat W8

Příspěvek od standokan »

dlouhodobou mám 13.2 a jezdim svižně ale když chceš zavodit tak si vezme i 15 a dálky kolem 10 ale lehčí noha
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Passat W8

Příspěvek od pásovec »

Já bych šel asi do manuálu. Tiptronic je podle mě víc na pohodovou jízdu. Je otázka, jestli s w8 jezdit právě pohodově... Nedávno jsem jednoho na dálnici v DE spráskal, ale asi to bude tim, že to nebyl žádnej závodník :mrgreen: Pokud jde o výkon (což se u W8 nabízí), tak jedině manuál, protože tip motoru ubírá.
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat W8

Příspěvek od elit »

pásovec píše:Já bych šel asi do manuálu. Tiptronic je podle mě víc na pohodovou jízdu. Je otázka, jestli s w8 jezdit právě pohodově... Nedávno jsem jednoho na dálnici v DE spráskal, ale asi to bude tim, že to nebyl žádnej závodník :mrgreen: Pokud jde o výkon (což se u W8 nabízí), tak jedině manuál, protože tip motoru ubírá.
mozna ubere ale treba na svetlech jsi ve vysledku rychlejsi, protoze tahne i behem razeni.
Passat 2008 BMP

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“