dvoulitr bez turba 96kW

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
petersonix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 249
Registrován: 13.01.2009 11:54
Bydliště: Pce / Pha

dvoulitr bez turba 96kW

Příspěvek od petersonix »

Čau kluci, jestli někdo máte tenhle typ motoru, jak se vám s ním jezdí a co spotřeba, jízda...? :)

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: dvoulitr bez turba 96kW

Příspěvek od pásovec »

Podle mě je to povedený motor, bude to spíš labužník otáček (20V). Podlě mě ideální volba pro toho, kdo nechce 1,8T. Je otázka, proč byl nasazován tak zřídka, narozdíl od vyloženě poddimenzované 8V varianty s 85kw :( Napiš, jak se sním jezdí, určitě je to zajímavé svezení.
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
petersonix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 249
Registrován: 13.01.2009 11:54
Bydliště: Pce / Pha

Re: dvoulitr bez turba 96kW

Příspěvek od petersonix »

pásovec - u mě to byla jasná volba, protože toho denně hodně nalítám, potřeboval jsem něco co trochu jede a za co nejmíň, to je jasný :lol: . Až jsem našel tenhle motor na LPG..a bylo to. Táhne to tak do 5-ti tis ot.,pak je s LPG problém-začne kuckat, ale přepnout se to dá kdykoliv,takže drive na další 2tis.ot.do ,,červenýho´´ je možnej :) . Na dálnicích ve čtyrech lidech mu těch 180 prostě nevadí, svižnej motor to celkem je, ale jak píšeš, musí se držet v otáčkách když chceš výýýkon. Turbo určitě chybí, to psát je nesmysl, je jasný že s 96kW toho taky moc neuděláš, ale za necelý 2kč na kilometr? stačí pánové 8)

Uživatelský avatar
petersonix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 249
Registrován: 13.01.2009 11:54
Bydliště: Pce / Pha

Re: dvoulitr bez turba 96kW

Příspěvek od petersonix »

nikdo jinej ho nemá? 8O

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“