Passat B5 - 1.8 20V 92kW

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
jaykay
Řidič
Řidič
Příspěvky: 199
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Passat B5 - 1.8 20V 92kW

Příspěvek od jaykay »

Zdravim, netusite nekdo, jake verze tohoto motoru se nachazeji v B5kach?
S pevnym nebo s promennym sanim? Nebo se snad objevuji obe verze?

Uživatelský avatar
jaykay
Řidič
Řidič
Příspěvky: 199
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat B5 - 1.8 20V 92kW

Příspěvek od jaykay »

nikdo?

Uživatelský avatar
kenyacek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 684
Registrován: 26.08.2008 09:39
Bydliště: Někde na Jížní Moravě poblíž Vyškova se pohybuju

Re: Passat B5 - 1.8 20V 92kW

Příspěvek od kenyacek »

No tak mám tento motor, ale toto teda netuším :D jen vím, že mám typ motoru ADR, ale nevím co je to zač.
Co dělá lenochod, když hoří les? Hoří taky

Uživatelský avatar
jaykay
Řidič
Řidič
Příspěvky: 199
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat B5 - 1.8 20V 92kW

Příspěvek od jaykay »

kenyacek píše:No tak mám tento motor, ale toto teda netuším :D jen vím, že mám typ motoru ADR, ale nevím co je to zač.
a muzes se podelit o zkusenosti?
jak to jezdi? spotreba? poruchy?

Uživatelský avatar
johnns
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 482
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: west

Re: Passat B5 - 1.8 20V 92kW

Příspěvek od johnns »

Mám tento motor také. Také ADR a jsem maximálně spokojen. Za rok co ho mám jsem měnil čidlo teploty chl. kapaliny, jedno rameno + normální údržba (oleje, filtry).

Uživatelský avatar
kenyacek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 684
Registrován: 26.08.2008 09:39
Bydliště: Někde na Jížní Moravě poblíž Vyškova se pohybuju

Re: Passat B5 - 1.8 20V 92kW

Příspěvek od kenyacek »

jaykay píše:
kenyacek píše:No tak mám tento motor, ale toto teda netuším :D jen vím, že mám typ motoru ADR, ale nevím co je to zač.
a muzes se podelit o zkusenosti?
jak to jezdi? spotreba? poruchy?
Já jsem s ním hodně spokojenej, sice v turbu by to bylo lepší, ale zase jsem to nechtěl kvůli spotřebě. Já si jezdím za 8 litrů průměr a to tomu šlapu dost. Poruchy zatím žádné, teda akorát mi to začalo trošku cukat občas když zprudka přidám plyn, nejspíš to bude váhou vzduchu, nebo možná jen vzduchovým filtrem, ale to je otázka pár korun. Jinak bez problémů. Pokud nehledíš na spotřebu, tak jdi spíš do 1.8 turbo.
Co dělá lenochod, když hoří les? Hoří taky

jbVW
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 12.10.2007 17:09

Re: Passat B5 - 1.8 20V 92kW

Příspěvek od jbVW »

ja mam APT 99tku .. melo by to mit vario sacivacku a sani ....

menil jsem vahu vc cidla teploty a lambdu ale to byla vina servisu ne auta... BTW BOSH SERVICE v Havířově uz nikdy z vymeny oleje byla oprava za 5litru a to jsem platil jenom dily a udelal si to radsi sam.. kreteni

holt kdyz nekdo do motoru, kde patri max 3,5l naleje celou bandasku 5l a neni mu to divne.. nastesti jsem to zjistil hned u garaze(2km), kdyz jsem videl v kufru prazdnou flasu od oleje...

Uz ani olej neumi vymenit v "profi" servisu..hruza na tom svete, kdo vsechno se zivi mechanicinou

Uživatelský avatar
daddy3
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 02.02.2009 21:43
Bydliště: Košice

Re: Passat B5 - 1.8 20V 92kW

Příspěvek od daddy3 »

Tak ahojte klubáci v ČR, mám tiež 1,8 čistú - motor ADR a osobne najazdených cez 220000 km v plnej spokojnosti pri pravidelnej údržbe - proste čo mu patrí (motoru) to mu patrí, menil som akurát brzdy (komplet), akurát prasklé "T" téčko rozvodu chladiacej zmesi - zrejme vekom ( mám r.v. 1998/08), pravideľne - no plus-minus nejaký ten km naviac či menej - rozvody a oleje... " co hrdlo ráči".. mierne opotrebované sedadlá , ale tie som prekryl poťahmi ( výborna firma v Prahe a s prijateľnou cenou - 5.500.- KČ), no a bola to modrá metalíza, niekde mám aj origo číslo farby, ale teraz je už čierna metalizovaná perleť so 6 vrstvami laku, komplet svetlá s AngelEyes s HID H1 xenónmi na tlmené a dialkové mám (tiež od Vás - z ČR) H1 100 Watové/12 V - paráda. Vo vnútri som toho veľa zatiaľ nerobil, ale mám tam DVD 2 DIN rádio so 7" dotykovou obrazovkou (filmy, TV,hudba a hlavne GPS, lebo veľa jazdím i mimo - je to z http://www.soundmaster.cz" onclick="window.open(this.href);return false;) Klubáci - až Vám niekedy závidim Vaše obchody - u nás to zaspalo, resp, sa to rozbieha veľmi pomaly a tak naše peniaze idú k Vám do ČR ( ja som ale rád - lebo všetko čo chcem a potrebujem je u Vás bez problémov " k sehnáni". Takže ja som veľmi spokojný, je ovšem pravdou, že ak mám ťažšiu nohu nepotrebujem ani turbo na spotrebu a fakt by som ho aj niekedy aj privítal....lenže čo mám rád ja ( rýchlu jazdu) nemajú zase rádi chlapci od polície a tak si súťažime - raz ja utečiem im, druhykrát ma zase chytia oni a tak sa hráme, len je to pre mňa niekedy drahá hra.... a pravidla su jasné - ak už ma majú vždy vyhrajú.... Tak sa majte klubáci a veľa spokojnosti s VW (bez rozdielu či G,P a pod)

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“