Climatronic + PC

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
marko2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 188
Registrován: 21.01.2008 10:04
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Climatronic + PC

Příspěvek od marko2 »

Zdravím passáti,

na palubním PC se mi začala ukazovat teplota až k -32 stupňům.Bohužel to ukazuje i na Climatroniku.Nevíte čím to je a jestli to má nějaký vliv na spotřebu?Auto mi začalo nějak lépe jezdit.Je svižnější.Nejsem si jistej,ale na předku by mělo být čidlo,které snímá teplotu ne?
A pokud mi Climatronic ukáže -32,tak klima nefakčí,ne?A pokud to ukazuje i na palubním PC,tak
je zapnutý tzv.sitič ne?Tím pádem si vysvětluju,že je auto živější.Ale to by zas mělo být v ři.ti teplotní čidlo co je na motoru,ne?

Dík za všechny rady.
Čas si vymysleli lidé,aby věděli od kdy do kdy a co za to.

Uživatelský avatar
huhu
Pilot
Pilot
Příspěvky: 752
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ivančice 733 311 764
Kontaktovat uživatele:

Re: Climatronic + PC

Příspěvek od huhu »

marko2 píše:Zdravím passáti,

na palubním PC se mi začala ukazovat teplota až k -32 stupňům.Bohužel to ukazuje i na Climatroniku.Nevíte čím to je a jestli to má nějaký vliv na spotřebu?

Máš vadné čidlo co ti snímá teplotu vzduchu. Na spotřebu to vliv nemá.


Auto mi začalo nějak lépe jezdit.Je svižnější.Nejsem si jistej,ale na předku by mělo být čidlo,které snímá teplotu ne?

Ano v předu je čidlo pro pal. PC a climatronic.

A pokud mi Climatronic ukáže -32,tak klima nefakčí,ne?A pokud to ukazuje i na palubním PC,tak
je zapnutý tzv.sitič ne?Tím pádem si vysvětluju,že je auto živější.Ale to by zas mělo být v ři.ti teplotní čidlo co je na motoru,ne?

Dík za všechny rady.
Ta taplota musí být stejná jak na Climatronicu tak na pal. PC, protože teplotní údaj vede od čidla do Cimatroniku a z něj do pal.PC

Uživatelský avatar
jaykay
Řidič
Řidič
Příspěvky: 199
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Climatronic + PC

Příspěvek od jaykay »

cidlo venkovni teploty je KO
na motor toto nema vliv, je to cidlo pouze pro klimatronik a udaj na budikach
ECU vyuziva jine teplotni cidlo a to cidlo teploty chladici kapaliny

marko2 píše:Zdravím passáti,

na palubním PC se mi začala ukazovat teplota až k -32 stupňům.Bohužel to ukazuje i na Climatroniku.Nevíte čím to je a jestli to má nějaký vliv na spotřebu?Auto mi začalo nějak lépe jezdit.Je svižnější.Nejsem si jistej,ale na předku by mělo být čidlo,které snímá teplotu ne?
A pokud mi Climatronic ukáže -32,tak klima nefakčí,ne?A pokud to ukazuje i na palubním PC,tak
je zapnutý tzv.sitič ne?Tím pádem si vysvětluju,že je auto živější.Ale to by zas mělo být v ři.ti teplotní čidlo co je na motoru,ne?

Dík za všechny rady.

Uživatelský avatar
marko2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 188
Registrován: 21.01.2008 10:04
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Climatronic + PC

Příspěvek od marko2 »

Hellou passáti,

tak už to zase fakčí v pohodě.Ale to čidlo vyměním.Díky za rady.
Čas si vymysleli lidé,aby věděli od kdy do kdy a co za to.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“