prihlasenie v čechách

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
25tdi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 01.01.2009 21:35

prihlasenie v čechách

Příspěvek od 25tdi »

prepáčte že to dávam medzi motory, ale potrebujem to súrne vedieť. Zverím sa vám s velkým problémom.Kupoval som auto od jedneho čecha jedná sa o vw polo a je z talianska (na talianských ŠPZ) a neni k tomu odhlaška.Vy v čechách ževraj odhlášku nepotrebujete ale my na zaspatom slovensku potrebujeme a tak mi ten čech od ktorého som to auto kupoval poradil iba jediné, že on to prihlási v čechách a hned aj odhlási a ja vlastne budem mať aj odhlášku aj faktúru aj technický preukaz, proste 3 veci ktoré potrebujem na obvodný úrad. Čech mi povedal že nech prídem na 1 deň a že on to v priebehu 1 dňa všetko vybaví a preto sa chcem spýtať že či je to u vás v čechách možné vybaviť stk,ek,prihlasenie a odhlasenie v priebehu jedného dňa lebo u nás to trvá cca 1-2 týždne. za všetky rady velmi pekne dakujem

Uživatelský avatar
live69
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 26.11.2008 23:17
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: prihlasenie v čechách

Příspěvek od live69 »

No STK, ME , a přihlášení se dělá v za jeden den, s odhlášením nevím to sem nikdy tak fofrem nedělal :)

Uživatelský avatar
bembas
Závodník
Závodník
Příspěvky: 641
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín

Re: prihlasenie v čechách

Příspěvek od bembas »

Odhláška z Itálie musí bít,nedávno jsem měl jet do Itálie pro auto,a kámoš co s tama tahá auta mi říkal,že to musí bít v It. odhlášené.Podívej se na netu na firmu co tahá auta z Itálie,a zeptej se jich
VW Sharan 1.9 Tdi 4motion
VW touareg 3.0Tdi 176kw

25tdi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 01.01.2009 21:35

Re: prihlasenie v čechách

Příspěvek od 25tdi »

dik za rady a treba odhlášku aj z francúzká?jeden to tu na nete rieši, tak nech som múdrejší, mýslim tak že či češi vyžadujú od francúza odhlášku?lebo na Slovensku viem že od každého

Uživatelský avatar
bembas
Závodník
Závodník
Příspěvky: 641
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín

Re: prihlasenie v čechách

Příspěvek od bembas »

Vždy musí být
VW Sharan 1.9 Tdi 4motion
VW touareg 3.0Tdi 176kw

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“