Horší výkon 1,9 TDI PD 85kW

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
karnas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 27.09.2007 14:47

Horší výkon 1,9 TDI PD 85kW

Příspěvek od karnas »

Ahoj,

poslední dobou se mi zdá že má motor horší výkon, zabírá sice v celém spektru otáček ale tak nějak to není ono. Subjektivně se mi zdá, že zvuk motoru je takovej zastřenej postrádám takovej ten jasnej klapot, jako dříve.

Motor je asi měsíc po rozvodech, nicméně zdá se mi že bezprostředně po rozvodech táhnul dobře.

Projižděl jsem VAGem, v paměti nejsou žádné chyby, udělal jsem si křivky z hodnot váhy vzduchu a hodnoty plnícího tlaku. Skutečné hodnoty poměrně přesně kopírují hodnoty požadované, o víkend jsem dyžtak křivky nahraju.

1) Otázka zní čím by toto mohlo být způsobeno? co třeba vstřiky(auto nijak výrazně nečoudí)
2)Které testy v souvislosti s tímto problémem by bylo pomocí VAGu ještě provést?

Předem díky za všechny rady

TDI 4MOTION
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 381
Registrován: 18.07.2008 06:54
Bydliště: Opava

Re: Horší výkon 1,9 TDI PD 85kW

Příspěvek od TDI 4MOTION »

Vaha vzduchu,vzduchovy filtr,palivovy filtr atd.Nebo potom zkontrolovat zda nejezdis s rucni brzdou :D .Ne sranda zkontroluj tyto veci.Ono se ti to fakt muze jen zdat.Me se taky zda,ze jeden den to leti jak z praku a druhy den me predjede Skoda 120 :roll: .A hlavne kde a jakou tankujes naftu.
vé-šestka

karnas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 27.09.2007 14:47

Re: Horší výkon 1,9 TDI PD 85kW

Příspěvek od karnas »

Filtry všechny vyměněny při rozvodech, měnil se i olej, naftu tankuju vyhradně OMW, Benzina Verva. A s ruční brzdou nejezdim :D ....každopádně nemůžu se zbavit pocitu že zvuk motoru bejval jak jsem řekl takovej jasnější klapavější. Špatno naftu bych asi vyloučil...

TDI 4MOTION
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 381
Registrován: 18.07.2008 06:54
Bydliště: Opava

Re: Horší výkon 1,9 TDI PD 85kW

Příspěvek od TDI 4MOTION »

Tak to tankujem stejne,jedine Vervu..No me to taky jako by kdyz je to studene klepe jako na 3hrnce,ale ranni studene starty byly v poho.A co tlakove hadice k turbu neunika ti tam nekde vzduch nez se dostane do turba tim padem by bylo malo plniciho tlaku.
vé-šestka

karnas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 27.09.2007 14:47

Re: Horší výkon 1,9 TDI PD 85kW

Příspěvek od karnas »

Jak jsem již psal plnící tlak v pořádku dle VAGu

Uživatelský avatar
SupermanXXX
Profík
Profík
Příspěvky: 1160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: střední čechy

Re: Horší výkon 1,9 TDI PD 85kW

Příspěvek od SupermanXXX »

dej sem ty logy kouknu na to

karnas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 27.09.2007 14:47

Re: Horší výkon 1,9 TDI PD 85kW

Příspěvek od karnas »

tady jsou moje logy
Přílohy
1.JPG
2.JPG

karnas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 27.09.2007 14:47

Re: Horší výkon 1,9 TDI PD 85kW

Příspěvek od karnas »

Predesly logy jsem delal s pujcenou vahou vzduchu. Pridavam jeste log s moji puvodni vahou.
Přílohy
3.JPG

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“