FMIC

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
nn.ee.oo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 17.03.2008 16:31
Bydliště: Jižní morava - břeclav
Kontaktovat uživatele:

FMIC

Příspěvek od nn.ee.oo »

Máte ho někdo namontovaný na pasiku B5 ?
kdyztak please foto..

Uživatelský avatar
live69
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 26.11.2008 23:17
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: FMIC

Příspěvek od live69 »

Taky sem o něm uvažoval ale ani nevím jak je to znát??

Uživatelský avatar
Prouza
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 307
Registrován: 07.01.2008 12:55
Bydliště: Znojmo - Dyjákovičky

Re: FMIC

Příspěvek od Prouza »

live69 píše:Taky sem o něm uvažoval ale ani nevím jak je to znát??
No kolego, taky sem dumal, pak sem zkoumal a je to jako málo muziky, moc peněz... Koukám, že máš taky mlhovky, tak tu levou sundej a uvidíš tam klakson a pod ním gumu která má "nahánět" vzduch správným směrem. A zrovna mezi mlhovkou a tou gumou je natentovanej klakson a brání vzduchu k IC. Tak si udělej prodlužovák na držák na ten klakson a zastrč ho víc doprostředka auta pod tu gumu, tak aby ti šnek toho klaksonu směřoval dolu aby vytékala voda(kdyby tam nějaká natekla)... Pak sem odfrézoval dve zaslepený žebra na krytu mlhovky na vnější straně... To je tak 3°C... Teď se chystám udělat do podběhu "žaluzie" a to už bude dohromady tak 10°C a to už je znát...Tady nebo na DP fórech to někdo měřil a jen na těch "žaluziích" naměřil 10 nebo 11° rozdíl...

Suma sumárum standard IC má tak 65°, po těchhle úpravách 55° a "lidskej" FIMC tak 40°...
Hoďte si to do kalkulačky a máte jasno....

Uživatelský avatar
live69
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 26.11.2008 23:17
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: FMIC

Příspěvek od live69 »

KOLEGO KOLEGO výzva na kanále! prosím tě klakson mám pouze na pravé strane, na lévé už asi někdo ukradl takže až tak moc asi nebrání, ale i tak je před tím vypíče.á mlhovka takže na to moc nejde luft, takže jedine to probrat u té mlhovky teda jo?? Nu dobrá a tu gumu tam taky žádnou nemám ,jak to má vypadat, že bych něco inteligentně vytvořil!! To někdo předemnou někam poslal a tyhle maličkosti už tam nedal :lol: objasni mi co kde kam ty žaluzie a jak to vypada??

Uživatelský avatar
Prouza
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 307
Registrován: 07.01.2008 12:55
Bydliště: Znojmo - Dyjákovičky

Re: FMIC

Příspěvek od Prouza »

live69 píše:KOLEGO KOLEGO výzva na kanále! prosím tě klakson mám pouze na pravé strane, na lévé už asi někdo ukradl takže až tak moc asi nebrání, ale i tak je před tím vypíče.á mlhovka takže na to moc nejde luft, takže jedine to probrat u té mlhovky teda jo?? Nu dobrá a tu gumu tam taky žádnou nemám ,jak to má vypadat, že bych něco inteligentně vytvořil!! To někdo předemnou někam poslal a tyhle maličkosti už tam nedal :lol: objasni mi co kde kam ty žaluzie a jak to vypada??
No tak to je divný že tam nemáš klakson a tu gumu...to tam za tou krytkou mlhovky teda rovnou čumí chlazení na servoolej a nějaký gáble tuším...více méně bys tam tu gumu měl k ničemu... Kdyžtak ať to někdo nafotí a ukáže jak to tam má bejt, já se teď k tomu zas nedostanu... Takže ti zbývá jen profrézovat kryt mlhovky, teda jen to okolí který je zacelený ale to ti moc nehodí...

Ty žaluzie se dělaj do podběhu před levý přední kolo a hlavně směrem dolů jinak ti to bude nabírat bordel :lol: Ale to je jasný... Tady na fóru byl odkaz na škodovácký forum kde to je perfektně vysvětlený, tak si přepni na postel a já to zkusím najít 8)

Uživatelský avatar
Prouza
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 307
Registrován: 07.01.2008 12:55
Bydliště: Znojmo - Dyjákovičky

Re: FMIC

Příspěvek od Prouza »

live69 píše:KOLEGO KOLEGO výzva na kanále! prosím tě klakson mám pouze na pravé strane, na lévé už asi někdo ukradl takže až tak moc asi nebrání, ale i tak je před tím vypíče.á mlhovka takže na to moc nejde luft, takže jedine to probrat u té mlhovky teda jo?? Nu dobrá a tu gumu tam taky žádnou nemám ,jak to má vypadat, že bych něco inteligentně vytvořil!! To někdo předemnou někam poslal a tyhle maličkosti už tam nedal :lol: objasni mi co kde kam ty žaluzie a jak to vypada??

Tady:

http://www.skodaoctavia.cz/motornavody/icVetrani.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

A projdi si celí fórum sou tam super nápady...

Uživatelský avatar
live69
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 26.11.2008 23:17
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: FMIC

Příspěvek od live69 »

díky

Uživatelský avatar
live69
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 26.11.2008 23:17
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: FMIC

Příspěvek od live69 »

no ale kdyt u pašíka mám stejně hned za IC nádobku na ostřikovače takže žaluzky si myslím že prd efekt, ale třeba se pletu

Uživatelský avatar
Prouza
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 307
Registrován: 07.01.2008 12:55
Bydliště: Znojmo - Dyjákovičky

Re: FMIC

Příspěvek od Prouza »

live69 píše:no ale kdyt u pašíka mám stejně hned za IC nádobku na ostřikovače takže žaluzky si myslím že prd efekt, ale třeba se pletu
To sem ještě nezkoumal... Jestli to budeš dělat tak dej vedět, ale kdo nemá xenon tak tu nádobku má poloviční :!:

Uživatelský avatar
live69
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 26.11.2008 23:17
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: FMIC

Příspěvek od live69 »

No já xenon origo nemám ale než kupovat ty HID ŠIT sady a furt měnit náký trafa a buh ví co jsem koupil celý origo bi at to šajní- kdo má ví o čem je řeč :lol: ale i tak tu nádobku mám za celým coolerem! Jinak ty žaluzky krásná práce- někdo si pohrál!!!! A klobouk dolu!!!! :!:

Uživatelský avatar
Prouza
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 307
Registrován: 07.01.2008 12:55
Bydliště: Znojmo - Dyjákovičky

Re: FMIC

Příspěvek od Prouza »

live69 píše:No já xenon origo nemám ale než kupovat ty HID ŠIT sady a furt měnit náký trafa a buh ví co jsem koupil celý origo bi at to šajní- kdo má ví o čem je řeč :lol: ale i tak tu nádobku mám za celým coolerem! Jinak ty žaluzky krásná práce- někdo si pohrál!!!! A klobouk dolu!!!! :!:
Když tak na to koukám tak na co v zimě lijeme nemrzku, když nám tam fučí teplo :lol:

pianko111
Řidič
Řidič
Příspěvky: 176
Registrován: 11.04.2008 20:49
Bydliště: Praha nebo Sedlčany

Re: FMIC

Příspěvek od pianko111 »

Prouza píše:
live69 píše:No já xenon origo nemám ale než kupovat ty HID ŠIT sady a furt měnit náký trafa a buh ví co jsem koupil celý origo bi at to šajní- kdo má ví o čem je řeč :lol: ale i tak tu nádobku mám za celým coolerem! Jinak ty žaluzky krásná práce- někdo si pohrál!!!! A klobouk dolu!!!! :!:
Když tak na to koukám tak na co v zimě lijeme nemrzku, když nám tam fučí teplo :lol:
aby ti to v noci nezmrzlo :lol:
Kamerové systémy, elektronické zabezpečovací systémy, multimediální a informační technologie

Uživatelský avatar
indi666
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 364
Registrován: 28.09.2007 20:05
Bydliště: Dílna na ostravsku
Kontaktovat uživatele:

Re: FMIC

Příspěvek od indi666 »

FMIC má význam. Nedávno jsem instaloval FMIC do ibizy, před tím byla teplota nasávaného vduchu v plné zátěži až 130 stupňů( pomalá jízda po městě 50-65) a po instalaci nepřesáhla 35 8) , vnější teplota 18-20.
Nikdy se nevzdávat.Nikdy neříkat nikdy.
1.9 TDI PD, HW-INDI, SW-by TDIfun 190kW/518Nm
Možnost úprav, údržby a diag. Audi,VW,Škoda,Seat. tel.:602 744 182
http://www.tdigarage.cz/
http://www.tdi-tuning.cz/

Uživatelský avatar
rege
Řidič
Řidič
Příspěvky: 199
Registrován: 11.05.2008 13:01
Bydliště: PresoVW-okolie, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: FMIC

Příspěvek od rege »

len pre info, ten klakson na lavej strane je len v "lepsej" vybave...
Obrázek

Uživatelský avatar
live69
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 26.11.2008 23:17
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: FMIC

Příspěvek od live69 »

já tam mám na to kablíky ale klakson fuč

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“