netáhne, prosím o pomoc

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
kachna1257
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 30.03.2008 16:26
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

netáhne, prosím o pomoc

Příspěvek od kachna1257 »

Chtěl bych tě poprosit o radu. Mám pašíka B5 r.v.2000 1,8Ta zlobí mi. Do 3000 ot. jede jakštakš od 3000ot. začne škubat. zkoušel sem ho i na neutrál a dělá to samý. a víc jak 4100 ot. ho nevytočím. osobně si myslím že by to mohl být problém s regulací turba. Měl sem venku ten ventil co je mezi westgate a šnekem a sáním,je to ten N75?zkoušel sem ho dát přímo na bat .a cvaká a propouští tak jak má.svíčky sem měnil nedávno,benz filtr nový,tlaky benzinu taky dobrý, vduch.filtr je nový . nevím si rady. byl sem několikrát na vagině a jediný co mi psalo je problém s N75. nevím kde je a co má za funkci. myslím si že odpouští přebytečný tlak zpátky do sání, ale kdy má chodit a jak to nevím :( kdyby náhodou někdo věděl, napište sms zavolám zpátky. dík

Uživatelský avatar
saax
Závodník
Závodník
Příspěvky: 529
Registrován: 22.03.2008 19:50
Bydliště: Svitavy

Re: netáhne, prosím o pomoc

Příspěvek od saax »

zkontroluj všechny hadičky,měl jsem uplně stejný problém-psalo mi to problem N75-koupil jsem novej a stejně to nejelo,pak jsem začal měnit hadičky a jedna právě u tohodle ventilu byla v háji-špatně těsnila v místě nasazení na ventilu..

DavidDC
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 368
Registrován: 18.06.2008 01:17
Bydliště: Děčín

Re: netáhne, prosím o pomoc

Příspěvek od DavidDC »

kachna1257 píše:Chtěl bych tě poprosit o radu. Mám pašíka B5 r.v.2000 1,8Ta zlobí mi. Do 3000 ot. jede jakštakš od 3000ot. začne škubat. zkoušel sem ho i na neutrál a dělá to samý. a víc jak 4100 ot. ho nevytočím. osobně si myslím že by to mohl být problém s regulací turba. Měl sem venku ten ventil co je mezi westgate a šnekem a sáním,je to ten N75?zkoušel sem ho dát přímo na bat .a cvaká a propouští tak jak má.svíčky sem měnil nedávno,benz filtr nový,tlaky benzinu taky dobrý, vduch.filtr je nový . nevím si rady. byl sem několikrát na vagině a jediný co mi psalo je problém s N75. nevím kde je a co má za funkci. myslím si že odpouští přebytečný tlak zpátky do sání, ale kdy má chodit a jak to nevím :( kdyby náhodou někdo věděl, napište sms zavolám zpátky. dík
Zkus si to šoupnout do Motory - benzín :wink: tady se řeší TDi...
VAG - Děčín a okolí
Projekční práce - elektroinstalace (silnoproud, slaboproud, fotovoltaika)

Uživatelský avatar
joschs
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 11.05.2009 08:15
Bydliště: Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: netáhne, prosím o pomoc

Příspěvek od joschs »

skus koupit novou váhu vzduchu tohle samé dělal kámošovi jakmile se dostal do 3000tis..otáček a víc tak mu to chcíplo a jelo to jako obyč 1,9 :-)

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: netáhne, prosím o pomoc

Příspěvek od majkl1 »

Chyba N75 znamená u vagu, že ti nechodí regulace turba. Příčin může být několik. Turbo K.O., v podtlakových hadičkách může být dirka. Drhnoucí regulační tyčka u turba a nebo i špatné čidlo tlaku stlačeného vzduchu. :roll:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“