nestartuje - vyreseno - vycisteno, rozmrazeno, vymeneno

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
klimbik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 653
Registrován: 18.03.2008 12:25
Bydliště: OstraVWa

Re: nestartuje

Příspěvek od klimbik »

vyreseno- asi zamrzle hadicky nebo necistoty v palivovem filtru, ktery jsem vymenil, ale nastartovat to pak jeste nechtelo asi kvuli zhavicu, ktere jsem az dneska dopoledne cele vyndal a ocistil mosaznym kartackem. pak se jeste trochu pri prvnim startovani vztekalo, ale naskocilo. takze mam zase klid. asi bych mel davat do te nafty nejake to aditivum radsi.
ale za tri dny ktere jsem na tom stravil jsem prolezl snad uplne vsechno. s vagem jsem se zase naucil o trochu vic. o aute jsem zjistil dost novych veci, co a jak funguje a tak. vsem doporucuju se v tom nekdy prohrabnout. ne vsak takovy problem, to nepreju nikomu. tak diky za rady. z kazde rady co mi kdo dal jsem si neco vzal a nakonec to pomohlo.
moje instruktážní videa!
-->EGR-OFF na AFN 81kw
-->EGR-OFF na BLS 77kw
-->MAF-OFF
-->dvojitá koncovka výfuku
-->čištění a kontrola žhavičů

pokud se vám líbily, nezapomeňte lajkovat! :)

Uživatelský avatar
Selo_7
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 03.02.2011 22:47
Bydliště: MT

Re: nestartuje - vyreseno - vycisteno, rozmrazeno, vymeneno

Příspěvek od Selo_7 »

Páni včera som zastal na červenej a začalo mi triasť motorom, kolísať voľnobeh, pri rozjazde motor skapal a už nenaštartoval. Doteraz s autom nebol žiadny problém, studené, teplé štarty ok, neklepal, nedymil, išiel plynule žiadny núdzak. Mal som vyše pol nádrže dotankoval full, povolil trubky na vstrekoch nafta striekala, žhavenie pri otočení kľúča preblikne, vag vyhodil 00550 riadenie začiatku vstreku 17 - 00 regulačná odchýlka. Sací kôš pozretý, čistý. Čoho sa chytiť prvého? Za odpovede Ďakujem.

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10100
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: nestartuje - vyreseno - vycisteno, rozmrazeno, vymeneno

Příspěvek od majkl1 »

Řídící vstřik (ten se snímačem zdvihu jehly)?
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“