Kontrolka ABS a ESP

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Michal Horák
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 14.12.2011 11:54

Kontrolka ABS a ESP

Příspěvek od Michal Horák »

Dobrý den.
Dnes ráno mi souběžně zůstaly během jízdy svítit kontrolky ABS a ESP. Jinak nic zvláštního na chování vozidla nepozoruji. Netušíte někdo, co se může dít? Brzdové destičky chtějí vyměnit apod.???

Předem díky za odpovědi.

Uživatelský avatar
raxis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrolka ABS a ESP

Příspěvek od raxis »

Osobně bych to typoval na čidla otáček kol. Stačí, aby jedno čidlo vypovědělo službu a tyhle systemy přestanou fungovat a tudíž se rosvítí kontrolky, ale 100% jistota bude po napojení na VAG.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14723
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrolka ABS a ESP

Příspěvek od tornado1 »

napájení jednotky abs
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Michal Horák
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 14.12.2011 11:54

Re: Kontrolka ABS a ESP

Příspěvek od Michal Horák »

Díky moc za odpovědi. V pátek jedu do servisu a uvidím, co se dozvím.

1Martas1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 28.02.2009 12:59
Bydliště: Plzeň

Re: Kontrolka ABS a ESP

Příspěvek od 1Martas1 »

Michal Horák píše:Díky moc za odpovědi. V pátek jedu do servisu a uvidím, co se dozvím.
Me to taky svitilo a vis co to bylo?Mel jsem mokro v komfortce,tekla mi tam voda pres tesneni ve dveřich.

Uživatelský avatar
jaykay
Řidič
Řidič
Příspěvky: 199
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrolka ABS a ESP

Příspěvek od jaykay »

slaba baterka

mek26
Člen klubu
Příspěvky: 52
Registrován: 08.11.2010 21:54
Bydliště: Litoměřicko

Re: Kontrolka ABS a ESP

Příspěvek od mek26 »

a zkoušel jsi brzdit smykem??tak to bys něco viděl,ABS nefunguje a budeš překvapený jak se auto chová.ale to s tím nesouvisí.nerozsvítilo se ti taky žhavení,nebo neblikalo?to totiž znamená že ti odešlo brzdové čidlo na pedálu,poptej se schválně někoho zkušenějšího,myslím servisáka.mě se bohužel stalo několikrát že se mi tohle rozsvítilo,naposled na parkovišti při pomalém dojezdu mezi auta,prostě jsem si chtěl zahoupat pašíkem a dvakrát po sobě přišlápnul brzdový pedál :good: ,dva dny jsem s tím jezdil jelikož nebyl čas jet k mechanikovi.pak jsem schválně udělal při couvání to samé,prudce dvakrát po sobě přišlápnul brzdový pedál,a hle......ono to zhaslo,respektivě po nastartování se to už nerozsvítilo :potlesk: ,tak nevím,asi něco mezi nebem a kabeláží :laugh:

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“