Mám se bát o mého Pášu?

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

mirek30 píše:
maadmax píše:Nechci nic řikat, ale v naší zemi a dobrá nafta?? Nějak se mi nechce věřit. Kdykoli jedu ven a tankuju tak to auto jede líp, možná je to pocit.
Plne stebou souhlasim. .. napr u nas na Schellce -) Jeden den to priveze Benzina druhej den zas nejakej jinej srotak atd.. Jak poznam ze tankuju opravdu kvalitni naftu? Nekdo rika ze OMW si to vozi primo z Rakous je tudis kvalitnejsi? Jakej mate nazor na naftu u nas v Cechach?
Ja tam liju uz jen "Želví sílu" (Shell V-Power Diesel) a je to mnohem lepsi nez jakakoliv jina nafta co jsem zkousel.

To co clovek usetri pri shaneni a pouzivani levnejsi nafty vetsinou zaplati budto na filtru nebo na oprave ucpanyho vedeni v lepsim pripade, ve znicenych vstricich v horsim pripade.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jets »

já byl vždycky spokojený s Aralkou - to je bohužel minulost. Teď jsem přesedlal na Agip

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od molczik »

jets píše:já byl vždycky spokojený s Aralkou - to je bohužel minulost. Teď jsem přesedlal na Agip
Aral má bezkonkurenčně nejlepší naftu.. Škoda, že se tady na to vyprdli. :(

Jinak, častokrát je uplně jedno jestli tankujete Shell nebo OMV. Jde o to, jak se majitel pumpy stará o "trubky" a nádrže. Před rokem se mi stalo, že jsem natankoval do služební Octavie II TDI naftu u OMV a po asi 300 kilometrech auto začalo hulit a svítila ta kontrolka o výfukových plynech (ta oranžová). Byl jsem zrovna v Polsku. Pak jsem cestou zpět dotankoval u nějaký šmucka pumpy a "porucha" byla po 100 km tatam. Muj známej taxikář měl podobnej problém po tankování nafty u jedné zdejší Shellky. Takže značková pumpa neznamená vždy kvalitní palivo.

Je to ve většině případů o majiteli pumpy a stavu jeho nádrží.

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“