Obcas skubani + ESP kontrolka

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

masci
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 03.01.2011 18:07

Re: Obcas skubani + ESP kontrolka

Příspěvek od masci »

Ahoj Martine,tak pro doplnění a pro zajímavost....byl to u mě nakonec opravdu ten vstřik :( . Tak teď už snad bude opravdu klid. Raději přidávám při každém tankování ještě adetiva a musím říct,že je to znát. Tak ti přeju,ať už to máš taky ok :wink: ... Romča

Uživatelský avatar
obrocnik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1295
Registrován: 30.05.2010 14:27
Bydliště: Zvolen pracovne B.Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Obcas skubani + ESP kontrolka

Příspěvek od obrocnik »

hovori sa vsetkeho vela skodi aj aditivu ked je moc ties moze skodit som niekde cital
omluvam sa za gramaticke chyby nemozem zato choroba z povolania:o)

Tommy..
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 03.02.2011 21:21

Re: Obcas skubani + ESP kontrolka

Příspěvek od Tommy.. »

Ahoj všichni,měl jsem podobný problém občas cukání a pak se zaplo ESP které se vyplo pouze když jsem vypnul klíček.Pak mi jeden borec vymazal chybi v řídící jednotce,týden dobrý a zas a ještě horší.Začal vynechávat 2hý válec a tedka mu to zas napsalo tuto chybu- 469B ventil pro unit injector val 2 chyba proudového okruhu.Nevíte někdo co by to mohlo být??Opravář mě docela vystrašil že by to mohlo být vstříkování a at si připravim 10 až 15 tisíc jenom za to vstřikování plus práce.Budu vděčný za každou radu.Dík

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Obcas skubani + ESP kontrolka

Příspěvek od majkl1 »

Vstřik kaput.
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: Obcas skubani + ESP kontrolka

Příspěvek od proche77 »

Tommy.. píše:Ahoj všichni,měl jsem podobný problém občas cukání a pak se zaplo ESP které se vyplo pouze když jsem vypnul klíček.Pak mi jeden borec vymazal chybi v řídící jednotce,týden dobrý a zas a ještě horší.Začal vynechávat 2hý válec a tedka mu to zas napsalo tuto chybu- 469B ventil pro unit injector val 2 chyba proudového okruhu.Nevíte někdo co by to mohlo být??Opravář mě docela vystrašil že by to mohlo být vstříkování a at si připravim 10 až 15 tisíc jenom za to vstřikování plus práce.Budu vděčný za každou radu.Dík
jaky maš auto,dnes se už vstřiky daji sehnat za hubičku,a dobreho mechoše mame taky :wink:

Tommy..
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 03.02.2011 21:21

Re: Obcas skubani + ESP kontrolka

Příspěvek od Tommy.. »

Mám vw passat combi B5,5 1.9 PD 74kw 2002 r.v.

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: Obcas skubani + ESP kontrolka

Příspěvek od proche77 »

Tommy.. píše:Mám vw passat combi B5,5 1.9 PD 74kw 2002 r.v.
tady je za novej http://www.cc-autodily.cz/tryska-vstrikovaci-1-1_1" onclick="window.open(this.href);return false;
jinak jety tak 5-6klacku sada,ted se u nas na foru prodava silnějši verze za 6000 :158: :wink:

Tommy..
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 03.02.2011 21:21

Re: Obcas skubani + ESP kontrolka

Příspěvek od Tommy.. »

Dozvěděl jsem se že se dělá i repas vstřiků,nevíte někdo jestli se ten repas vyplatí a za kolik se daj sehnat vstřiky a kolik se pohybuje práce cca?A když mi blbne druhý válec tak jestli stačí vyměnit jen ten jeden válec nebo všechny?Díky za odpověď

Tommy..
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 03.02.2011 21:21

Re: Obcas skubani + ESP kontrolka

Příspěvek od Tommy.. »

mě to nějáko neukázalo tvoji odpověd,na té stránce co píšeš je cena 5tisíc,to je na nový nějako málo,nebo to je jetý??Že jsi psal že buro stojí jetý

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: Obcas skubani + ESP kontrolka

Příspěvek od proche77 »

Tommy.. píše:mě to nějáko neukázalo tvoji odpověd,na té stránce co píšeš je cena 5tisíc,to je na nový nějako málo,nebo to je jetý??Že jsi psal že buro stojí jetý
tam je to cena za novej kus a sou to origo,jako jedni z mala umi takovou cenu :!: a jety cela sada se pohybuje 5-6tisic za 4kusy :wink:

Tommy..
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 03.02.2011 21:21

Re: Obcas skubani + ESP kontrolka

Příspěvek od Tommy.. »

ok dík a ten repas nevíš jestli se vyplatí??Abych neplatil za repas a za rok to neměl znovu

Tommy..
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 03.02.2011 21:21

Re: Obcas skubani + ESP kontrolka

Příspěvek od Tommy.. »

ahoj všichni,tak mi opravář vytáh starou naftu,dal tam novou a aditivum na vyčištění střiků a zatim dobrý.Ale nechci to zakřiknout.Nevíte někdo za kolik by se dala sehnat páčka s tempomatem???Díky za odpověď

VauWau
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 25.03.2011 21:20

Re: Obcas skubani + ESP kontrolka

Příspěvek od VauWau »

Také mám podobný problém, při jízdě mi občas škubne motor a rozsvítí se současně ESP a ASR, svítí cca 5 vteřin a pak zase zhasnou a vše je ok, jenže jsem zjistil, že toto se stává při sešlápnutí brzdy. Občas mi při rozsvícení těch kontrolek motor i chcípne. Na VAGu to načetlo jako závadu tyto údaje:
17969 P1561 035
ovladač množství -N146
regulační odchylka
sporadisch

a
17970 P1562 035
Ovladač množství -N146
Horní hodnota dorazu
sporadisch

údajně by to snad mělo být něco na čerpadle. Poradíte prosím, jak závadu odstranit? Díky, K.

slavomir
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 22.10.2007 21:23
Bydliště: Praha/ČB

Re: Obcas skubani + ESP kontrolka

Příspěvek od slavomir »

tak ja to řešim taky, cuk cuk pak ESP, nechá se pak ovládat jenom, když vypnu motor a nastartuji. Včera zařadit na 4 jsem si ani nedovolil, protože to nešlo jezdit, dnes u opraváře - chyba ukázala na vstřikovací ventyl, tak ještě zkusí vyměnit naftový filtr a nalejt čistič a uvidíme. Kluci po připadě nechá se sehnat ventyl levnějc a abych pravdu řekl ani nevim kolik stoji .. :-)

mirjamec
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 07.06.2013 06:59

Re: Obcas skubani + ESP kontrolka

Příspěvek od mirjamec »

Ja mam ten isty problem Ale.. trhat mi začne as ked pride teplota na 90 °C a pokial nevipnem nachvilu motor ked to začne tak us ide permanentne ako keby na 3 valce.. aj na volnobehu.. celi sa trase a musim nechat chvilu vypaty motor.. .. ale vobec tam nieje väcsia dymivosť ani nič.. diganostika najprv nevykazovala nič a potom mi po týžni prvy krat hodilo chybu unit injector valec 1 - chyba v prudovom okruhu.. .. ale nejde mi do hlavy prečo to začne vždy as ked sa motor zohreje...

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“