Prosím o radu!!!! Velke vibrace při rozjezdu....

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

tazyy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 237
Registrován: 01.10.2009 17:00
Bydliště: Mosty u Jablunkova/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o radu!!!! Velke vibrace při rozjezdu....

Příspěvek od tazyy »

kenav1 píše:No je mě jasný že to vyřesím jedině tím že vezmu 15 tis a udělám spojku. Ale docela mě to stve, je to muj první VW a čekal jsem teda něco lepšího. Auto mám 2 měsíce a už jsem do něj investoval 20 tis. Ale doufam že pak uz bude pokoj.
Já myslím, že 15 tis nepotřebuješ.... do 12 by ses měl vejít... Pokud samozřejmě koupiš dobře spojkovou sadu...
VW PASSAT B5,5 1.9 TDI + pár koní od TDIfuna

Uživatelský avatar
Jenda.
Pilot
Pilot
Příspěvky: 801
Registrován: 11.07.2009 19:02
Bydliště: BRNO

Re: Prosím o radu!!!! Velke vibrace při rozjezdu....

Příspěvek od Jenda. »

tazyy píše:
kenav1 píše:No je mě jasný že to vyřesím jedině tím že vezmu 15 tis a udělám spojku. Ale docela mě to stve, je to muj první VW a čekal jsem teda něco lepšího. Auto mám 2 měsíce a už jsem do něj investoval 20 tis. Ale doufam že pak uz bude pokoj.
Já myslím, že 15 tis nepotřebuješ.... do 12 by ses měl vejít... Pokud samozřejmě koupiš dobře spojkovou sadu...
Tak na moje to přijde asi 18 - 20tácků. Nehaš flintu do žita pak už bude jezdit :good: . To proč se to prodávalo bude spravený-snad.

izzy9
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 03.06.2013 17:35

Re: Prosím o radu!!!! Velke vibrace při rozjezdu....

Příspěvek od izzy9 »

Abych neazkládal nové téma zeptám se zde.

Mám sice 1.4 mpi 44 kw, ale stejnou závadu, auto při rozjezdu (bez plynu) v určité poloze spojky vibruje, při přidání více plynu vibrace zmizí. Spojka byla dělaná nová před cca 5000 km. Byla tam dana spojková sada LUK. Mohla odejít? Nebo to může dělat setrvák jak už tu někdo psal? Předem díky moc za rady!

Uživatelský avatar
amavet
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4166
Registrován: 11.02.2008 07:50
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o radu!!!! Velke vibrace při rozjezdu....

Příspěvek od amavet »

1,4 mpi 44kw ? to asi v sekci disel nema co delat a mam pocit ze ani v sekci passat ... mrknete na ulozeni motoru ci poloosy . tento motor ma pevny setrvak , nema dvouhmotu
VW golf 2 GTI 16V 95kw , odtah pastika variant B5.5 2.8 V6 4motion 777539977 , Golf 4 2,8 V6 4motion , Honda CBR 600 F3

David S.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 26.07.2015 09:44

Re: Prosím o radu!!!! Velke vibrace při rozjezdu....

Příspěvek od David S. »

Abych neazkládal nové téma zeptám se zde.

Mám sice 1.4 mpi 44 kw, ale stejnou závadu, auto při rozjezdu (bez plynu) v určité poloze spojky vibruje, při přidání více plynu vibrace zmizí. Spojka byla dělaná nová před cca 5000 km. Byla tam dana spojková sada LUK. Mohla odejít? Nebo to může dělat setrvák jak už tu někdo psal? Předem díky moc za rady!
-----------------------------------------------------------------------------------
To si z nás děláš pr**l, nebo jak to máme chápat? :)
Krom toho, když se dělá spojka, dělá se i setrvák, pak nemusíš řešit podobné věci a znova všechno rozdělávat a zaplatit dvojnásobek za práci kvůli tomu, abych ušetřil na půl roku pár tisíc.
Vzhledem k tomu, že u tebe auto jen vibruje. ( takže asi nic moc velkýho ) zkus se s tou benzínovou 1.4kou rozjíždět jako s benzínem a jako normální člověk. Jinak nejspíš to budou silentbloky motoru a budou v prdeli tím, že se s benzínem rozjíždíš jen přes spojku, čimž to musíš docela dusit a ojebávat dost spojku.

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“