Spojka

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vohrn
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 13.10.2011 16:21
Bydliště: Praha

Spojka

Příspěvek od Vohrn »

Pomůže něčemu když vyměním jen lamely ?

mecsoun
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1308
Registrován: 05.08.2010 20:02
Bydliště: Sokolov

Re: Spojka

Příspěvek od mecsoun »

myslím, že je to poloviční práce... hlavně to ložisko bude napůl v hrobě a cena celého kompletu už nebude tak strašná... navíc při ceně za jednu práci a to mluvím o případě, že by jsi to měnil sám, protože čas jsou vždy peníze
10 z 10 lidí vyřeší svůj problém po použití tlačítka "HLEDAT". Jestli jej nemůžete najít, tak pak už nepomůže nic ;)

Uživatelský avatar
Vadoho
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 372
Registrován: 11.02.2008 20:48
Bydliště: Tábor

Re: Spojka

Příspěvek od Vadoho »

Lamely?Já myslel že lamela je tam jedna,hele když to budeš dělat tak určitě repset a máš klid.Já vim je to raketa.Kdyby to všechno bylo v poho tak stačí nechat obložit lamelku a jezdíš dál.

Uživatelský avatar
Vohrn
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 13.10.2011 16:21
Bydliště: Praha

Re: Spojka

Příspěvek od Vohrn »

ano jen jedna lamela :D a za komplet to je docela palka a kdyz koupim teda lamelu a pripadne lozisko, tak lozisko neni snad tak drahy ne?

mecsoun
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1308
Registrován: 05.08.2010 20:02
Bydliště: Sokolov

Re: Spojka

Příspěvek od mecsoun »

cenu ti nikdo od boku neřekne, když nevíš jestli to je jednohmota nebo dvojhmota? jinak ano celkem je to pálka a ložisko je to nejlevnější
10 z 10 lidí vyřeší svůj problém po použití tlačítka "HLEDAT". Jestli jej nemůžete najít, tak pak už nepomůže nic ;)

Uživatelský avatar
Jord
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 280
Registrován: 14.07.2009 16:46

Re: Spojka

Příspěvek od Jord »

našetři a kup komplet se setrvákem, jestli máš dvouhmotu, pokud dáš na jen novou spojk. sadu (lamelu+přítlačák+ložisko) tak ti časem odejte ten setrvák stejně a budeš platit zase extra za práci. u mě u pašíka vyšla práce na 7čku a dávat to znova v horizontu půl roku, ne díky :)
1.9 tdi 126kw 402nm
http://www.jordanidis.cz - tvorba webových stránek

bumpkin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 413
Registrován: 06.10.2008 19:33
Bydliště: Praha 9

Re: Spojka

Příspěvek od bumpkin »

Ono by nebylo na škodu,kdyby pisatel uvedl,proč tu spojku řeší.Respektive,jakou vykazuje závadu. Pak by se to dalo lépe posoudit.
Ale jinak jsem jednoznačně pro výměnu kompletu.

MirekBT
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 11.06.2009 09:09
Bydliště: trunovsko

Re: Spojka

Příspěvek od MirekBT »

No tedy pánové, za výměnu spojky 7000 kč od práce to je tedy šleha. :potlesk: To ten montér měl pozlacený rukavice. Budu muset přidražit

Uživatelský avatar
Meggy
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2211
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Spojka

Příspěvek od Meggy »

jestli chceš tak se ozvi a pořešíme cenu, určitě bych to vyměnil komplet vč.dvouhmoty
NOVÉ OE i AFTERMARKET náhradní díly...SUPER CENY
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=217412

Uživatelský avatar
Jord
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 280
Registrován: 14.07.2009 16:46

Re: Spojka

Příspěvek od Jord »

MirekBT píše:No tedy pánové, za výměnu spojky 7000 kč od práce to je tedy šleha. :potlesk: To ten montér měl pozlacený rukavice. Budu muset přidražit
taky jednak Praha a za druhý už tam nejdu, taky jsem zjistil, že je to strašně moc, na to, že to byl "známý" takže nikdy více. Už jsem sehnal levnější cestu
1.9 tdi 126kw 402nm
http://www.jordanidis.cz - tvorba webových stránek

živočich
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1387
Registrován: 07.07.2009 22:33
Bydliště: Žďár nad Sázavou a kósek k tomu

Re: Spojka

Příspěvek od živočich »

Jord píše:
MirekBT píše:No tedy pánové, za výměnu spojky 7000 kč od práce to je tedy šleha. :potlesk: To ten montér měl pozlacený rukavice. Budu muset přidražit
taky jednak Praha a za druhý už tam nejdu, taky jsem zjistil, že je to strašně moc, na to, že to byl "známý" takže nikdy více. Už jsem sehnal levnější cestu
tak nam ten směr té cesty ukaž,pošli nějakou kometu ať víme kam jed. :)
Zdraví a sílu najdeš ve VW

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“