Spotreba Passat B 5.5 96Kw.

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
menance
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 20.02.2013 15:08

Re: Spotreba Passat B 5.5 96Kw.

Příspěvek od menance »

15 gumy, dalnica (950 km) 4 lide , 60 litru nafty v kufru + dovolenkove veci (proste plny kufr sedanu) +klima 96kw predehrab ... dlhodoba 5,5l.

Uživatelský avatar
Mirek.Sluka
Člen klubu
Příspěvky: 368
Registrován: 24.01.2013 23:55
Bydliště: Ostrov u KV

Re: Spotreba Passat B 5.5 96Kw.

Příspěvek od Mirek.Sluka »

Jo gumy delaj hodne.. :) na tech nasich 17 je to tak o pul litru vic..
VW Passat 1.9tdi 96kW 2002 kombajn...

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotreba Passat B 5.5 96Kw.

Příspěvek od CentriFUGA »

menance píše:15 gumy, dalnica (950 km) 4 lide , 60 litru nafty v kufru + dovolenkove veci (proste plny kufr sedanu) +klima 96kw predehrab ... dlhodoba 5,5l.
Ty si vozíš s sebou 60 litrů nafty ?! To se mi snad zdá, kam až to ty naše národy dotáhly, že bych vozil na dovolenou kanystry s naftou, to mě teda nenapadlo, nehledě na to že třeba v Rakousku byla nafta levnější než u nás :-)

ale to je OT, tak sorry :offtopic:

Uživatelský avatar
Mirek.Sluka
Člen klubu
Příspěvky: 368
Registrován: 24.01.2013 23:55
Bydliště: Ostrov u KV

Re: Spotreba Passat B 5.5 96Kw.

Příspěvek od Mirek.Sluka »

CentriFUGA píše:
menance píše:15 gumy, dalnica (950 km) 4 lide , 60 litru nafty v kufru + dovolenkove veci (proste plny kufr sedanu) +klima 96kw predehrab ... dlhodoba 5,5l.
Ty si vozíš s sebou 60 litrů nafty ?! To se mi snad zdá, kam až to ty naše národy dotáhly, že bych vozil na dovolenou kanystry s naftou, to mě teda nenapadlo, nehledě na to že třeba v Rakousku byla nafta levnější než u nás :-)

ale to je OT, tak sorry :offtopic:
V rakousku levnejsi a kvalitnější. . :-D Ale to je kazdyho vec co si bere do kufru na dovolenou.. :)
VW Passat 1.9tdi 96kW 2002 kombajn...

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotreba Passat B 5.5 96Kw.

Příspěvek od CentriFUGA »

Mirek.Sluka píše: V rakousku levnejsi a kvalitnější. . :-D Ale to je kazdyho vec co si bere do kufru na dovolenou.. :)
Jsem rád, že nejsem jedinej, kdo na to kouká trochu normálně :) A nehledě na to že vízt oblečení na dovolenou a celou dovolenou čichat naftu z oblčení by se mi nechtělo, (neznám kanystr, kterej by nebyl cejtit) :-D :taunt: )

Uživatelský avatar
Stonefield
Řidič
Řidič
Příspěvky: 175
Registrován: 26.06.2013 22:30

Re: Spotreba Passat B 5.5 96Kw.

Příspěvek od Stonefield »

k tem kanistrum... hadam, ze ma znameho, ktery ji krade v praci a pak prodava o 10kc levnejc nez tesco :-) V Litvinove kdyz vymejvaj cisterny tak ty zbytky slejvaj... a jsou to kolikrat i 25 litrovy kanistry :)
5.5 tiptronic v6tdi~akn limo

Uživatelský avatar
Mirek.Sluka
Člen klubu
Příspěvky: 368
Registrován: 24.01.2013 23:55
Bydliště: Ostrov u KV

Re: Spotreba Passat B 5.5 96Kw.

Příspěvek od Mirek.Sluka »

No to by vysvetlovalo proc si vezt naftu sebou jinak bych si radeji natankoval po ceste... :-D
Jeste kdyz jsem jezdival s nasima do Croatie tak jsme tankovali plnou ve Slovinsku kde byvaly ceny na podobne urovni ale to je uz tak 5 let. .
VW Passat 1.9tdi 96kW 2002 kombajn...

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotreba Passat B 5.5 96Kw.

Příspěvek od napster »

tankuju v nemecku ta cena neni tak razantni abych mel v aute navic 2x kanystr s naftou a kdyz to zjisti policie, tak se to pekne prodraží. ... :wink:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

menance
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 20.02.2013 15:08

Re: Spotreba Passat B 5.5 96Kw.

Příspěvek od menance »

Stonefield píše:k tem kanistrum... hadam, ze ma znameho, ktery ji krade v praci a pak prodava o 10kc levnejc nez tesco :-) V Litvinove kdyz vymejvaj cisterny tak ty zbytky slejvaj... a jsou to kolikrat i 25 litrovy kanistry :)
Skoro si trefil.Par fusek pro kamaradu (kamionistu).1 fuska -10litru ... Nafta z nemeckej OMW.

menance
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 20.02.2013 15:08

Re: Spotreba Passat B 5.5 96Kw.

Příspěvek od menance »

napster píše:tankuju v nemecku ta cena neni tak razantni abych mel v aute navic 2x kanystr s naftou a kdyz to zjisti policie, tak se to pekne prodraží. ... :wink:
Rovnako jak to je s alkoholem ... mozes ale len do urcitej miry. Nemaju pravo nic povidat (minuly rok nam na celnici dali mapku s nejakyma kulturnima pamatkama , plaze , ... no proste podobne prkotiny a na druhej strane bili dopravne predpisy a par rad- zebrat si dost paliva, dodrzovat pitny rezim a hlavne sa vyzbrojit trpezlivostu.)

menance
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 20.02.2013 15:08

Re: Spotreba Passat B 5.5 96Kw.

Příspěvek od menance »

CentriFUGA píše:
Mirek.Sluka píše: V rakousku levnejsi a kvalitnější. . :-D Ale to je kazdyho vec co si bere do kufru na dovolenou.. :)
Jsem rád, že nejsem jedinej, kdo na to kouká trochu normálně :) A nehledě na to že vízt oblečení na dovolenou a celou dovolenou čichat naftu z oblčení by se mi nechtělo, (neznám kanystr, kterej by nebyl cejtit) :-D :taunt: )
Vycistit acetonem - zvenku aj zvnutra a pred nalozenim do kufru dat do 2 velkych igelitovych sacku,jak sa davaju do odpadkoveho kosa a vrch bud zasukovat , alebo tam dat gumicku do vlasu , aby sacek nezlezel z bandasky.

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotreba Passat B 5.5 96Kw.

Příspěvek od CentriFUGA »

menance píše: Vycistit acetonem - zvenku aj zvnutra a pred nalozenim do kufru dat do 2 velkych igelitovych sacku,jak sa davaju do odpadkoveho kosa a vrch bud zasukovat , alebo tam dat gumicku do vlasu , aby sacek nezlezel z bandasky.
A stojí ti to za to ? I když máš naftu zadarmo ( kterou už před tebou někdo ukadl :-D ) tak jí projezdi tady a ne jí tahat na dovolenou a balit kvůli tomu všechno do igeliťáku ... no chtěl bych bejt tvoje manželka, ta moje by mě teda hnala s takovýmhle přiblblým nápadem bnalit věci do igeliťáku a vozit s sebou kanystry s naftou :-D

menance
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 20.02.2013 15:08

Re: Spotreba Passat B 5.5 96Kw.

Příspěvek od menance »

obalit kanistre , nie ostatne veci :D

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotreba Passat B 5.5 96Kw.

Příspěvek od CentriFUGA »

no to už je jedno, stejně bych to ani v kufru nechtěl vízt ...

Uživatelský avatar
Mažňák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2662
Registrován: 10.02.2011 17:55
Bydliště: Zlín

Re: Spotreba Passat B 5.5 96Kw.

Příspěvek od Mažňák »

tak nerekl bych třeba 10 litrů nafty jakorezervu ale 60 se mi zdá moc, ikdyž je zadarmo
2003 VW Passat 3BG kombi 1.9 TDI PD 96kw
White combi with red rims
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=187129" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“