Váha vzduchu?

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Accuphase
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 22.05.2009 16:20
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Váha vzduchu?

Příspěvek od Accuphase »

Tak tady je opravdu každá rada drahá, co takhle to auto nechat po ránu studene 20 sekund běžet na volnoběh a potom dej vědět. Ještě bych přes VAG ráno před startem mrkl na všechny 4 teploty, jestli nějaká nekecá.
PASSAT Variant B5.5 V6 TDI /BDH/ 4motion HIGHLINE 05 & PASSAT sedan B5.5 1.9TDI /AVF/ 4motion HIGHLINE 02

stasaj
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 09.05.2012 18:51

Re: Váha vzduchu?

Příspěvek od stasaj »

prozatím jsem zjistil, ze to dela pouze presne do 2tis otacek, pak turbo zatlaci...jinak zhavici svicky jsou mesic stare a daval jsem Bosh...no musim to dat na Vag, jen jsem chtel vedet predem, co me muze cekat...a jestli to ma i spojitost s padanim do nouzaku pri vetsim vytoceni vyssich kvaltu..

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10100
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Váha vzduchu?

Příspěvek od majkl1 »

Nouzák? Tak to se bez logu neobejdeš.
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

stasaj
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 09.05.2012 18:51

Re: Váha vzduchu?

Příspěvek od stasaj »

aha...takze se neda z techto projevu aspon odhadnout, kde je chyba? zda zadelane turbo, spatna vaha vzduchu, ten ventil N75 a dalsi??

Uživatelský avatar
Accuphase
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 22.05.2009 16:20
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Váha vzduchu?

Příspěvek od Accuphase »

V.A.G.
PASSAT Variant B5.5 V6 TDI /BDH/ 4motion HIGHLINE 05 & PASSAT sedan B5.5 1.9TDI /AVF/ 4motion HIGHLINE 02

stasaj
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 09.05.2012 18:51

Re: Váha vzduchu?

Příspěvek od stasaj »

takže zasviněné turbo, regulace fungovala, ale lopatky byly zasrané jak dobytek...toť mé poznatky z dnešní opravy :-)

turbo vyčištěné a pašík už sviští jako nikdy dříve :-)

mafinko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 09.06.2010 18:02
Bydliště: Bratislava

Re: Váha vzduchu?

Příspěvek od mafinko »

Zdravím klubáci...
Auto mi trochu dymi a tak ma napadlo že Váha vzdcuhu môže udavať zle hodnoty, napojil som ju na VAG a našlo mi tieto hodnoty. Je to v poriadku? Podľa toho čo sa tu pisalo mi pridu vysoke. motor AFN 81 kw r.v. 1996.

Ďakujem za nazor :)
Přílohy
vag_vaha vzduchuuu.jpg

Munez
Profík
Profík
Příspěvky: 1046
Registrován: 17.05.2009 18:53

Re: Váha vzduchu?

Příspěvek od Munez »

zdravim,poridil jsem si novou vahu vzduchu a mam problem,ze to s ni v nizkych otackach proste nechce jet.do nejakych 1500-1600 otacek se to plazi a potom jede jak z praku a na stare vaze to nedelalo.zkousel jsem na trech autech a na vsech to dela,tak mam reklamovat nebo to je normalni?koupil jsem vahu pietburg nebo tak nejak.na starych vahach to jede ve vsech otackach,ale potom tam neni ten zatah jak u te nove vahy.
Seat Alhambra 2.0 TDi BRT rok 2006

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“