Extrémní dunění při nízkých otáčkách

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

hudes
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 10.06.2012 01:25

Extrémní dunění při nízkých otáčkách

Příspěvek od hudes »

Zdravím,

začnu tím, že jsem především laik, tak budu rád za každou radu. Mám 1.9TDi 81kW (rotačku) a je v něm jednohmotná spojka. Na každý rychlostní stupeň při nižších otáčkách auto duní, že to nejde skoro vydržet. Na volnoběh nebo při vyšších otáčkách se auto chová přesně tak, jak by mělo. Určitě tady s tím někdo bude mít zkušenosti, a tak bych byl vděčný, kdyby mi někdo poradil, jak to strašný dunění mám odstranit.

Děkuji,
přeji hezký den.

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10095
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Extrémní dunění při nízkých otáčkách

Příspěvek od majkl1 »

Já to ještě neodstranil, ale fakt je to brutus - nejhorší kolem 1500-1600 ot.
Myslím, že to bude chtít zpět dvouhmotu a nové originál uložení motoru.
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

hudes
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 10.06.2012 01:25

Re: Extrémní dunění při nízkých otáčkách

Příspěvek od hudes »

A s jednohmotnou spojkou to skloubit nějak nepůjde? Pročítal jsem ještě nějaká vlákna a řešil se tam často vlnovec, ale jak říkám, jsem laik :-/

priwi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 191
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Meziboří
Kontaktovat uživatele:

Re: Extrémní dunění při nízkých otáčkách

Příspěvek od priwi »

Mně to duní pořád, nejvíc kolem 1500-1700 a pak mezi 2000-2600. A jde to jakoby od podlahy od řidiče. Silentbloky na motoru vypadaj všechny dobře (jeden se měnil, ten byl vyteklej), ale auto trochu vibruje na volnoběh. No to dunění mě fakt dost štve. Mám pořád dvouhmotu a špatná neni.

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: Extrémní dunění při nízkých otáčkách

Příspěvek od M@ty »

A ty silentbloky motoru jsou originály? Náhrady jsou bez kapaliny jen z gumy a toto mohou způsobovat.
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

priwi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 191
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Meziboří
Kontaktovat uživatele:

Re: Extrémní dunění při nízkých otáčkách

Příspěvek od priwi »

No všechny tam jsou původní originál a já jsem dával jeden přední Swag. Hodně to vibrovalo v pravotočivejch zatáčkách a to zmizelo. Na volnoběh to pořád trochu vibruje, ale přes silentbloky se do nápravy vibrace vůbec nepřenáší, tak nevim. Přední doraz je vystředěnej, nedotýká se. Vibruje i volant na volnoběh. Ale ty vibrace mě netrápí, spíš to dunění, normální to asi nebude. Nejvíc to samozřejmě duní v tahu (ale nevibruje, takže setrvák to nebude), když jedu setrvačností, tak taky, ale mnohem míň. Řešením je prozatím jen rádio nahlas :-)

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: Extrémní dunění při nízkých otáčkách

Příspěvek od M@ty »

No jestli za to nemůže ten silentblok od Swag. Od kdy to dunění v autě máš? Bylo to už před výměnou silentu? Ten vpředu uprostřed je jen doraz a ty dva na motoru jsou hlavní původci vibrací a není snad jiná možnost než originál, protože vše ostatní je plná guma. V originálu je ještě kapalina. Na převodovce jsou v tvém případě asi také jen gumové, ale V6 má nejspíš i tam hydroložisko. Ale to jsem nezkoumal, tak nevím přesně. No jak jsou na motoru v háji, tak jdou postupně i ty na převodovce do kopru. Teď jsem je kupoval (8D0199379AE) a cena je trochu vyšší.
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

priwi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 191
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Meziboří
Kontaktovat uživatele:

Re: Extrémní dunění při nízkých otáčkách

Příspěvek od priwi »

Jo bylo to už před výměnou. Mám to auto dva měsíce. Právě jsem doufal, že se to vyřeší tim silentblokem, ale bohužel. A duní to víc, když je zahřátej motor. Jinak vlnovec je v pořádku, hadice od vzduch. filtru drží pevně. Ještě jsem v jinym passatu nejel, ale takhle by to asi dělat nemělo... Jinak Swag bude určitě taky s kapalinou. Celogumový budou spíš ty za pět stovek.

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: Extrémní dunění při nízkých otáčkách

Příspěvek od M@ty »

To právě není jisté. Je toho tu na fóru o tom dost a snad i Febi , Meile , Ruville jsou plná guma. Já to nemohu potvrdit, protože jsem je nezkoušel. Rovnou jsem koupil originály. Použitelné jsou možná ještě LEMFÖRDER, ale ty jsou dražší jak origo.
Pokud to dunilo i dřív a máš opravdu zdravý pletenec výfuku, tak se ti to bude hledat blbě. Snad ti ještě někdo poradí, jestli to může páchat třeba volnější dvouhmotový setrvačník nebo něco jiného.
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

Uživatelský avatar
benda5b
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 08.12.2012 09:45
Bydliště: Štěchovice - Praha západ

Re: Extrémní dunění při nízkých otáčkách

Příspěvek od benda5b »

ahoj mam taky takové dunění kolem 1500-1800 otáček může to dělat vlnovec?Mám vlnovec trochu černej může to bejt tim?Jak ho mám vyměnit když je to v kuse?

Díky Jarda

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: Extrémní dunění při nízkých otáčkách

Příspěvek od M@ty »

Vlnovec to muze delat. Je navareny na vyfuk. potrubi, takze prvni dil ven, uriznout a navarit novy.
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

hudes
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 10.06.2012 01:25

Re: Extrémní dunění při nízkých otáčkách

Příspěvek od hudes »

No já mám dunění a vibrace od 1200 do 1600 otáček a při zvyšování pak ustane. Ve vyšších otáčkách motor je krásně slyšet a nikde nic špatného není. Na volnoběh je motor také klidný a není skoro slyšet. Na setrvačník z kopce taky žádné dunění nepociťuji. Klidně, kdyby se tu někdo našel, kdo by mi tu závadu odstranil za nějaké peníze, může se mi ozvat do zpráv a rád za ním přijedu. Pokud se nikdo neozve, hold budu muset zajet do servisu, nedá se to vydržet, když popojíždím na dvojku třeba, tak to trhá uši :-)

Uživatelský avatar
benda5b
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 08.12.2012 09:45
Bydliště: Štěchovice - Praha západ

Re: Extrémní dunění při nízkých otáčkách

Příspěvek od benda5b »

M@ty píše:Vlnovec to muze delat. Je navareny na vyfuk. potrubi, takze prvni dil ven, uriznout a navarit novy.
kde se dá sehnat?
Díky

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: Extrémní dunění při nízkých otáčkách

Příspěvek od M@ty »

Prodává se kdekoli v autodílech, na E-shopech. Vybrat podle průměru výfukového potrubí a podle délky. Další kritérium je z kolika vrstev se nový vlnovec skládá a samozřejmě cena. Zadej si do vyhledávání "vlnovec" a najdi si svůj rozměr (pokud možno změřit původní na autě). Pokud nenakupuješ na netu, tak i Kelly a Elit disponují velkou nabídkou, tak snad mají i tvůj rozměr.

Např.: http://ecat.elit.cz/product/Montazni-vl ... xYIDIwMDk2
Přílohy
Bez názvu.jpg
Naposledy upravil(a) M@ty dne 26.05.2013 20:45, celkem upraveno 1 x.
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

Uživatelský avatar
benda5b
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 08.12.2012 09:45
Bydliště: Štěchovice - Praha západ

Re: Extrémní dunění při nízkých otáčkách

Příspěvek od benda5b »

Díky mrknu na to

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“