Ráno nechce chytit. Pomoc

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Huďa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 30.01.2009 22:58

Ráno nechce chytit. Pomoc

Příspěvek od Huďa »

Ahoj,mám vw passat 4motion avf 96kw . Když auto dlouho stojí většinou do rána tak pak nechce chytit,nebo chytne má špatný chod a zdechne. Potom až tak na po pátý ale to jsou startyy dlouhý tak 15sec. Párkrát se stalo,že jsem ujel 500m a za jízdy to chcíplo. A pak ta samá písnička. Po zahřátí a ujetí pár km celý den už nic. Na diag. nic ,naft.f je nový,čerpadlo z nádrže tlačí,korekce vstřikůje v normě a tandem je vyměněn. Prostě asi padá nafta,ale nevím kde! Nebo nějaký nápad? Už jsem fakt zoufalej!

rchawk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 23.09.2011 18:13

Re: Ráno nechce chytit. Pomoc

Příspěvek od rchawk »

mám obdobný problém......myslel jsem i na baterku....ale taky nic....!!!!!

rommlajz
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 16.07.2009 19:21
Bydliště: Kousíček od Brna

Re: Ráno nechce chytit. Pomoc

Příspěvek od rommlajz »

Podlě mě máš popraskaný gumičky na vstřikách.A tím pádem jak auto dýl stojí spadne ti nafta.

holcat
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 22.10.2007 17:50

Re: Ráno nechce chytit. Pomoc

Příspěvek od holcat »

rommlajz píše:Podlě mě máš popraskaný gumičky na vstřikách.A tím pádem jak auto dýl stojí spadne ti nafta.
taky jsem mel neco podobneho .vymackane gumicky na vstrikach po vymene ok nicmene dira v hlave kam se zasunuje vstrik uz nebyla uplne kulata pouhym okem dosisata takze az se to projevi znovu vymena hlavy nutnaaaa

rchawk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 23.09.2011 18:13

Re: Ráno nechce chytit. Pomoc

Příspěvek od rchawk »

rommlajz píše:Podlě mě máš popraskaný gumičky na vstřikách.A tím pádem jak auto dýl stojí spadne ti nafta.
jak s výměnou, má někdo návod?nebo někdo z Ostravska by poradil....

rchawk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 23.09.2011 18:13

Re: Ráno nechce chytit. Pomoc

Příspěvek od rchawk »

když stojím čumákem dolů, tak startuje v poho......to by vstřiky nemusely být, ne?

Sedlo01
Závodník
Závodník
Příspěvky: 625
Registrován: 02.09.2012 13:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Ráno nechce chytit. Pomoc

Příspěvek od Sedlo01 »

Jestli stojí čumákem dolu a tak v pohodě nastartuje tak to budou právě vadný gumičky na vstřikách, respektivě padá nafta, může bejt ještě špatnej tandem
Passat B5.5 variant Highline, 9/2001, 1.9TDI-PD AVF 4motion @ GaragePower by Lubosk, FMIC, EGR OFF, KAT OFF, hybrid GT1752V, jednohmota s HDS
Obrázek Spotřeba VOLKSWAGEN Passat B5,5 1.9 TDI 96 kW / 130 HP

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“