Prassat AFN spotřeba až 12L/100km

TDi, TDi PD
Uživatelský avatar
adam.87
Pilot
Pilot
Příspěvky: 774
Registrován: 29.06.2010 19:27

Re: Prassat AFN spotřeba až 12L/100km

Příspěvek od adam.87 »

No ale ten čip jsi na začátku nezmínil takže možná se pomalu blížíš k vyřešení velké spotřeby protože chyba může být v čiptuningu.Dioda místo váhy je o hodně lepší.
Nebo zkusit ještě tohle : http://aukro.cz/jezdete-levneji-magneti ... 63791.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Co můžeš udělat dnes,odlož na pozítří.Získáš dva dny volna.

gygabajtek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 18.03.2012 23:40
Bydliště: Třebíč

Re: Prassat AFN spotřeba až 12L/100km

Příspěvek od gygabajtek »

No byla tam řídící jednotka z auta co mělo 101kW. Po nastartování si auto nezakouřilo a když jsem tam dal origo jednotku, tak si hezky a dost čadí.. Kouř je do modra a je dost cítit olej.. Jak se dělaly rozvody, tak při protočení motoru nebyl moc velký tlak. A když mám nastartován motor, povolím víčko pro nalévání oleje tak víčko místo toho aby jen tancovalo, tak si krásně odletí.. Viděl bych to tak, že brzo půjdu na měření komprese válců a pak uvidím dál. Může i to souviset s vysokou spotřebou? A dioda místo váhy zvedne spotřebu oproti tomu kdyby byla váha funkční nebo ne?
Konečně páša 81kW :)

Uživatelský avatar
hasmen
Člen klubu
Příspěvky: 962
Registrován: 24.02.2011 22:49
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Prassat AFN spotřeba až 12L/100km

Příspěvek od hasmen »

Tak tolik mi nebral před 30 lety ani můj Moskvič 412,zvaný Leninovy saně... dal jsem tam škodovácký karbec a jezdil jsem za rovnejch 10 litrů na 100... Píšeš,že máš automat,takže spotřeba proti manuálu je vždy o trochu větší,ale tohle?
Já mám u svýho pašíka s manuálem,kterej má nalítáno přes 300 tisíc(a kdo ví,jestli ne víc)dlouhodobou spotřebu 5,5 ...

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“