Ztráta výkonu u Passatu TDI

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Raspberry
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 21.11.2013 12:07

Ztráta výkonu u Passatu TDI

Příspěvek od Raspberry »

Zdravím,

mám Passata TDI, rok výroby 2000. Nedávno jsem byl na kompletním servisu a kromě mechanickejch věcí jako brzdový destičky, kotouče apod. mě měnili i svíčky. Řídící jednotka žádnou větší závadu neukázala. Asi po měsící sem začal pociťovat citelnou ztrátu výkonu. Nevím jestli začaly vynechávat válce nebo blbne turbo. Projevuje se to spíš při nižších rychlostech a nižších rychlostních stupních. Jako jezdit se stim dá a už se to dál nezhoršuje. Zatim sem se úplně nezastavil, ale nechtěl bych někde skejsnout v mrazu. Tak sem se chtěl zeptat, jestli někdo z vás nemá s tím zkušenost? Teď před Vánocema už se asi do servisu nedostanu, ale nevim jestli to mám radši nechat přes svátky stát nebo to risknout a jezdit s tim dál.

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: Ztráta výkonu u Passatu TDI

Příspěvek od wrot »

Raspberry píše:Zdravím,

mám Passata TDI, rok výroby 2000. Nedávno jsem byl na kompletním servisu a kromě mechanickejch věcí jako brzdový destičky, kotouče apod. mě měnili i svíčky. Řídící jednotka žádnou větší závadu neukázala. Asi po měsící sem začal pociťovat citelnou ztrátu výkonu. Nevím jestli začaly vynechávat válce nebo blbne turbo. Projevuje se to spíš při nižších rychlostech a nižších rychlostních stupních. Jako jezdit se stim dá a už se to dál nezhoršuje. Zatim sem se úplně nezastavil, ale nechtěl bych někde skejsnout v mrazu. Tak sem se chtěl zeptat, jestli někdo z vás nemá s tím zkušenost? Teď před Vánocema už se asi do servisu nedostanu, ale nevim jestli to mám radši nechat přes svátky stát nebo to risknout a jezdit s tim dál.
Ahoj příčin muže být víc ,jako zatuhlá regulace turba (pád do nouzového režimu ) váha vzduchu asi by bylo nejlepší napíchnout na vag a za jizdy udělat log motoru pak to sem šoupnout a kluci ti pak řeknou co by to mohlo bejt ,

hucelnevim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 462
Registrován: 17.02.2013 20:00

Re: Ztráta výkonu u Passatu TDI

Příspěvek od hucelnevim »

jo jo urcite log prozradi co dal .....ale jestli k tomu mas pristup nebo nekoho znamyho s diagnostikou
Je to pašák a baští 5,5 litru ropy na 100, 1,9 TDI PD, 85 kw

Raspberry
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 21.11.2013 12:07

Re: Ztráta výkonu u Passatu TDI

Příspěvek od Raspberry »

Díky, zkusím to pořešit.

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“