passat 1,9 TDi PD 85KW škube

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Pepson.G
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 23.02.2009 21:19
Bydliště: Třeboň

passat 1,9 TDi PD 85KW škube

Příspěvek od Pepson.G »

Zdravím pánové a předem se omlouvám jestli už tady někdo tento problém řešil po případně mě na něj odkažte děkuji.
A teď k mému problému auto ráno nastartuji a je vše ok. Pak ujedu tak cca 1,5 km mám už zařazenou 5 nebo i 4 to je jedno. Mám tak přibližně půl plynu a motor začne v rozmezí 1500 ot. až 1800 ot. škubat připadá mi to jako když vynechává nějaký válec nebo tak něco. A po ujetí dalších 3km se to úplně ztratí a vše je Ok. Dělá to jenom v těchto otáčkách a jen tu chvilku zhruba něž ujedu 3km. Egr už nemám, najeto 280 000 tis. má někdo nějakou radu?

civn
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 215
Registrován: 15.11.2007 17:16

Re: passat 1,9 TDi PD 85KW škube

Příspěvek od civn »

Pepson.G píše:Zdravím pánové a předem se omlouvám jestli už tady někdo tento problém řešil po případně mě na něj odkažte děkuji.
A teď k mému problému auto ráno nastartuji a je vše ok. Pak ujedu tak cca 1,5 km mám už zařazenou 5 nebo i 4 to je jedno. Mám tak přibližně půl plynu a motor začne v rozmezí 1500 ot. až 1800 ot. škubat připadá mi to jako když vynechává nějaký válec nebo tak něco. A po ujetí dalších 3km se to úplně ztratí a vše je Ok. Dělá to jenom v těchto otáčkách a jen tu chvilku zhruba něž ujedu 3km. Egr už nemám, najeto 280 000 tis. má někdo nějakou radu?
nechal bych si změřit vstřiky...

Pepson.G
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 23.02.2009 21:19
Bydliště: Třeboň

Re: passat 1,9 TDi PD 85KW škube

Příspěvek od Pepson.G »

vsřiky jsem měřil a jsou ok jeden je o malinko horší ale kdyby to byl vstřik tak by to asi dělalo si myslím pořád a ne jen při těchto otáčkách a než se to trochu ohřeje

foxtools
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 25.03.2011 21:41

Re: passat 1,9 TDi PD 85KW škube

Příspěvek od foxtools »

Měli jsme stejný problém ale cukalo to častěji, vyměnily se vstřiky a spousta jiných věcí, hlava šla na tlakovku, výměna vložek vykývaných vstřiků.......... a nakonec to byla kravina - přisávání vzduchu u předehřevu naftového filtru. AJM. Zkus bandasku s naftou a hadičku přímo na tandem, jak to nebude dělat, dej tam obyčejný naftový filtr bez ohřevu a je klid. Asi nemáš čerpadlo v nádrži, tak bacha na zavzdušnění, musí se pak dlouho točit nebo použít podtlakovou pumpu.

Pepson.G
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 23.02.2009 21:19
Bydliště: Třeboň

Re: passat 1,9 TDi PD 85KW škube

Příspěvek od Pepson.G »

děkuju za radu o víkendu na to mrknu stejně mám v plánu měnit pal. filtr

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“