Sjednocujeme fanoušky VW od roku 1996. Přijeď oslavit dvacetiny klubu na celorepublikový sraz.

20 LET Klubu

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: passat 1,9 TDi PD 85KW škube
PříspěvekNapsal: 18.12.2013 20:44 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

23.02.2009

35

Třeboň

Zdravím pánové a předem se omlouvám jestli už tady někdo tento problém řešil po případně mě na něj odkažte děkuji.
A teď k mému problému auto ráno nastartuji a je vše ok. Pak ujedu tak cca 1,5 km mám už zařazenou 5 nebo i 4 to je jedno. Mám tak přibližně půl plynu a motor začne v rozmezí 1500 ot. až 1800 ot. škubat připadá mi to jako když vynechává nějaký válec nebo tak něco. A po ujetí dalších 3km se to úplně ztratí a vše je Ok. Dělá to jenom v těchto otáčkách a jen tu chvilku zhruba něž ujedu 3km. Egr už nemám, najeto 280 000 tis. má někdo nějakou radu?

Předmět příspěvku: Re: passat 1,9 TDi PD 85KW škube
PříspěvekNapsal: 18.12.2013 21:42 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

15.11.2007

215

Pepson.G píše:
Zdravím pánové a předem se omlouvám jestli už tady někdo tento problém řešil po případně mě na něj odkažte děkuji.
A teď k mému problému auto ráno nastartuji a je vše ok. Pak ujedu tak cca 1,5 km mám už zařazenou 5 nebo i 4 to je jedno. Mám tak přibližně půl plynu a motor začne v rozmezí 1500 ot. až 1800 ot. škubat připadá mi to jako když vynechává nějaký válec nebo tak něco. A po ujetí dalších 3km se to úplně ztratí a vše je Ok. Dělá to jenom v těchto otáčkách a jen tu chvilku zhruba něž ujedu 3km. Egr už nemám, najeto 280 000 tis. má někdo nějakou radu?

nechal bych si změřit vstřiky...

PříspěvekNapsal: 18.12.2013 21:51 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

23.02.2009

35

Třeboň

vsřiky jsem měřil a jsou ok jeden je o malinko horší ale kdyby to byl vstřik tak by to asi dělalo si myslím pořád a ne jen při těchto otáčkách a než se to trochu ohřeje

PříspěvekNapsal: 19.12.2013 07:32 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

25.03.2011

2

Měli jsme stejný problém ale cukalo to častěji, vyměnily se vstřiky a spousta jiných věcí, hlava šla na tlakovku, výměna vložek vykývaných vstřiků.......... a nakonec to byla kravina - přisávání vzduchu u předehřevu naftového filtru. AJM. Zkus bandasku s naftou a hadičku přímo na tandem, jak to nebude dělat, dej tam obyčejný naftový filtr bez ohřevu a je klid. Asi nemáš čerpadlo v nádrži, tak bacha na zavzdušnění, musí se pak dlouho točit nebo použít podtlakovou pumpu.

PříspěvekNapsal: 19.12.2013 08:21 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

23.02.2009

35

Třeboň

děkuju za radu o víkendu na to mrknu stejně mám v plánu měnit pal. filtr

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]