1.9tdi pd 96 kw AVF

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
saimn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 24.02.2013 20:07

1.9tdi pd 96 kw AVF

Příspěvek od saimn »

zdravim panove potreboval by jsem poradit koupil jsem passata co ma nabehano poctivvych 426000 jsem druhy majtel passat mi padal do nouzaku tak jsem vymenl cidla podle diagnostiky vymenil podtlaky vycistil turbo auto tahalo cca 300km perfektne a ted mi zacalo zatepla skubat pri jemnem pridani plynu nic ale jak chci trosku vic mu slapnout tak skube s celym autem a pri zatoceni jedno do ktere strany padne jakoby do nouzaku ale pri srovnani volantu zase zatahne co stim muze byt

hucelnevim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 462
Registrován: 17.02.2013 20:00

Re: 1.9tdi pd 96 kw AVF

Příspěvek od hucelnevim »

mno to se tezko na dalku odhaduje ale dle myho by to mohl delat bud snimac natoceni volantu nebo nejaky z cidel na kolech...chtelo by to diagnostiku a podivat se do merenych hodnot ABS jestli vsechny 4 kola davaj stejnou rychlost....tahle zavada by to mohla byt, predpokladam-li ze mas ESP...mas ESP? ....dal pak skubani muze delat dalsi hromada veci...ale jelikoz ti to dela kdyz zatacis tak bych to tipnul na tohle
Je to pašák a baští 5,5 litru ropy na 100, 1,9 TDI PD, 85 kw

saimn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 24.02.2013 20:07

Re: 1.9tdi pd 96 kw AVF

Příspěvek od saimn »

Je mozne ze to mohl delat tandem protoze mi kapala nafta a problem prestal sice si myslim ze to nema ten vykon co mam mit ale jede bez skubani zatim

hucelnevim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 462
Registrován: 17.02.2013 20:00

Re: 1.9tdi pd 96 kw AVF

Příspěvek od hucelnevim »

to urcite mohl delat taky
Je to pašák a baští 5,5 litru ropy na 100, 1,9 TDI PD, 85 kw

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“