auto nejde do zátahu 2,5 TDi

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
aibo_x
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 03.04.2012 19:47

auto nejde do zátahu 2,5 TDi

Příspěvek od aibo_x »

od doby kdy jsem dával auto do servisu, kvůli výměně prasklé hadice k servu, mě auto nejde do otáček a někdy do kopce mě nepustí jet více než 40km/h. Někde jsem tu vyčetl že by to mohla být nějaká uvolněná hadice od turba do intercooleru, což je možné, protože než to v servisu rozdělali, tak to jelo normálně, tak se ptám kde, nebo na co se mám zaměřit. A jako další věc že se nemůžu spojit s řídící jednotkou motoru "01-motor" klíček je zapnutý a kabel je nějaká čína, ale na jiné jednotky jako je ABS/ESR, climatronic, rádio, .... se v pohodě připojím

jinak auto je
passat 2,5 TDI,V6, 110kW, rok 2003

Sedlo01
Závodník
Závodník
Příspěvky: 625
Registrován: 02.09.2012 13:32
Bydliště: České Budějovice

Re: auto nejde do zátahu 2,5 TDi

Příspěvek od Sedlo01 »

Prošel bych tlakový a podtlakový hadice jestli neni někde něco rozpojenýho. Tady jsem se jednou hrabal v motoru a omylem jsem si rozpojil podtlak na regulaci turba pak to nejede. S tou jednotkou to je divný, mě se občas s čínským kabelem taky nepřipojí, stačí ale vypnout a zapnout zapalování a už se chytne. Skus zajet k někomu kdo by měl origo diag nebo aspoň jinej diag jestli se to chytne.
Případně to vrátit do servisu ať to opraví, že před tim to jelo a že oni to zmrkvili neni tvuj problém.
Passat B5.5 variant Highline, 9/2001, 1.9TDI-PD AVF 4motion @ GaragePower by Lubosk, FMIC, EGR OFF, KAT OFF, hybrid GT1752V, jednohmota s HDS
Obrázek Spotřeba VOLKSWAGEN Passat B5,5 1.9 TDI 96 kW / 130 HP

Uživatelský avatar
aibo_x
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 03.04.2012 19:47

Re: auto nejde do zátahu 2,5 TDi

Příspěvek od aibo_x »

hadice jsem nějak prošel, ale nevím na co a kde se mám hlavně zaměřit, podle mě by to mělo být někde kolem té nádržky na olej do serva, kde měnili tu hadici, ale je jich tam moc a nějak se rozdvojují a kříží a já nevím která kde patří, když to měli rozpojené a třeba to jen připojili na špatné místo

Sedlo01
Závodník
Závodník
Příspěvky: 625
Registrován: 02.09.2012 13:32
Bydliště: České Budějovice

Re: auto nejde do zátahu 2,5 TDi

Příspěvek od Sedlo01 »

Tak to ti bohužel neporadim, nevim jak jsou na V6 vedený hadice.
Passat B5.5 variant Highline, 9/2001, 1.9TDI-PD AVF 4motion @ GaragePower by Lubosk, FMIC, EGR OFF, KAT OFF, hybrid GT1752V, jednohmota s HDS
Obrázek Spotřeba VOLKSWAGEN Passat B5,5 1.9 TDI 96 kW / 130 HP

Uživatelský avatar
aibo_x
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 03.04.2012 19:47

Re: auto nejde do zátahu 2,5 TDi

Příspěvek od aibo_x »

nevadí, snad to zítra uznají jako reklamačku, už jsem si na zítřek sehnal druhé auto abych se nějak dostal do Prahy na služebku

Uživatelský avatar
aibo_x
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 03.04.2012 19:47

Re: auto nejde do zátahu 2,5 TDi

Příspěvek od aibo_x »

kdyby se náhodou někomu hodilo, schéma zapojení podtlaku na 2,5 TDi V6
Přílohy
podtlak 2,5
podtlak 2,5
popis
popis

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“