vw passat nejde do otáček!!!

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
karter
Řidič
Řidič
Příspěvky: 75
Registrován: 18.03.2010 22:14

vw passat nejde do otáček!!!

Příspěvek od karter »

Chlapy když rano nastartuji auto a chci se rozjet tak to vubec nejde do tahu.Pomali lezou otáčky nahoru až se dostanou na nějakych cca 1500ot tak to zabere a auto má najednou tah.Vesměs to dělá jen když je auto studené.je to passat r.v.03 1.9TDI Pd 96kw

Uživatelský avatar
Marho
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bruntál

Re: vw passat nejde do otáček!!!

Příspěvek od Marho »

Čau, odkud jsi?

karter
Řidič
Řidič
Příspěvky: 75
Registrován: 18.03.2010 22:14

Re: vw passat nejde do otáček!!!

Příspěvek od karter »

Marho píše:Čau, odkud jsi?
čau Krnov

Uživatelský avatar
Marho
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bruntál

Re: vw passat nejde do otáček!!!

Příspěvek od Marho »

No, já mám stejný problém. Mám auto v servisu, už je tam dost dlouho, tak jsem chtěl vědět, jestli tu ten dotaz nedal ten můj servisman :-) Ty auta jsou tak narvaný elektrikou, že najít jakýkoliv problém je totální vopruz. Říkal mi, že to dělá váha vzduchu, že když si místo ní připojil diodu, tak to jelo normálně.

karter
Řidič
Řidič
Příspěvky: 75
Registrován: 18.03.2010 22:14

Re: vw passat nejde do otáček!!!

Příspěvek od karter »

Marho píše:No, já mám stejný problém. Mám auto v servisu, už je tam dost dlouho, tak jsem chtěl vědět, jestli tu ten dotaz nedal ten můj servisman :-) Ty auta jsou tak narvaný elektrikou, že najít jakýkoliv problém je totální vopruz. Říkal mi, že to dělá váha vzduchu, že když si místo ní připojil diodu, tak to jelo normálně.
mužeš to stou diodou popsat bliže?

Uživatelský avatar
Marho
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bruntál

Re: vw passat nejde do otáček!!!

Příspěvek od Marho »

Já přesně nevím jak se zkouší. Ta dioda simuluje hodnoty z váhy a Ř.J. si myslí, že je všechno OK. Kam se to připojí a jaká dioda, to nevím. Už jsem tady ale někdy něco takovýho četl, tak zkus pohledat.

karter
Řidič
Řidič
Příspěvky: 75
Registrován: 18.03.2010 22:14

Re: vw passat nejde do otáček!!!

Příspěvek od karter »

Marho píše:Já přesně nevím jak se zkouší. Ta dioda simuluje hodnoty z váhy a Ř.J. si myslí, že je všechno OK. Kam se to připojí a jaká dioda, to nevím. Už jsem tady ale někdy něco takovýho četl, tak zkus pohledat.
aha tak tomuhle moc nerozumim :( to to radši hodim asi jak pojedu do práce k Helerovy do Opavy at kluci zkouši

Uživatelský avatar
Marho
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bruntál

Re: vw passat nejde do otáček!!!

Příspěvek od Marho »

Tam jsem byl kdysi taky, nechal jsem tam 17 litrů a výsledek 0. Nechci tě děsit, ale tam mi opravdu nepomohli.

Uživatelský avatar
adam.87
Pilot
Pilot
Příspěvky: 774
Registrován: 29.06.2010 19:27

Re: vw passat nejde do otáček!!!

Příspěvek od adam.87 »

karter píše:
Marho píše:Já přesně nevím jak se zkouší. Ta dioda simuluje hodnoty z váhy a Ř.J. si myslí, že je všechno OK. Kam se to připojí a jaká dioda, to nevím. Už jsem tady ale někdy něco takovýho četl, tak zkus pohledat.
aha tak tomuhle moc nerozumim :( to to radši hodim asi jak pojedu do práce k Helerovy do Opavy at kluci zkouši
Správně,kluci sice budou zkoušet výměnu věcí stylem pokus-omyl a pak se akorát při placení prohneš,protože oni potřebujou na sebe vydělat :good:
Co můžeš udělat dnes,odlož na pozítří.Získáš dva dny volna.

Uživatelský avatar
adam.87
Pilot
Pilot
Příspěvky: 774
Registrován: 29.06.2010 19:27

Re: vw passat nejde do otáček!!!

Příspěvek od adam.87 »

Pokud někoho zajímá jak se dioda zapojuje do konektoru od váhy vzduchu.

:arrow: http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.p ... sc&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Co můžeš udělat dnes,odlož na pozítří.Získáš dva dny volna.

Uživatelský avatar
Marho
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bruntál

Re: vw passat nejde do otáček!!!

Příspěvek od Marho »

Taky jsem to hledal a zatím mě předběhl adam se stejným odkazem.:-)

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“