Turbo nebo něco jiného???

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
radošek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 15.04.2014 19:13

Turbo nebo něco jiného???

Příspěvek od radošek »

Dobrý den, chci se zeptat ..... Mám Passat r.v. 2001, 74 kW, automat, 1,9 TDi. Když jedu, stává se mi, že auto netáhne, jakoby neseplo turbo, ale když vypnu motor a znovu nastartuji, pak jede jak má. Kde může být problém? díky za radu

Uživatelský avatar
homer
Řidič
Řidič
Příspěvky: 114
Registrován: 17.02.2009 14:49

Re: Turbo nebo něco jiného???

Příspěvek od homer »

Myslim,ze mas podobnej problém jako ja.Kdyz to po vypnuti a zapnuti ještě jede normalne tak je to na pokraji smrti (bude asi zasr...a od oleje,mozna to vystrikej lihem at se to odmasti a uvidíš..Me to uz nereagovalo vůbec,tudiz death.Dal jsem novou vahu a ok.Ale ještě to muze byt cidlo tlaku nasávaného vzduchu. Ale stejne te nemine diagnostika,jestli nemas nekoho kdo dela vw a ma takove věci v dilne a pujci ti to na zkousku.Mnoho uspechu a co nejmíň vydaju....Dej vedet co a jak.

llukass
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 343
Registrován: 09.08.2009 07:30

Re: Turbo nebo něco jiného???

Příspěvek od llukass »

radošek píše:Dobrý den, chci se zeptat ..... Mám Passat r.v. 2001, 74 kW, automat, 1,9 TDi. Když jedu, stává se mi, že auto netáhne, jakoby neseplo turbo, ale když vypnu motor a znovu nastartuji, pak jede jak má. Kde může být problém? díky za radu
řekl bych, že ti to padá do nouzáku, prvně Vagem vyčíst závady, pak budeš vědět víc. Může být chyba v podtlaku, turbu, ventil N75..., prohledej forum a najdeš tu toho hodně.

radošek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 15.04.2014 19:13

Re: Turbo nebo něco jiného???

Příspěvek od radošek »

děkuji za info!! dám určitě vědět!!!

Uživatelský avatar
Goodicek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 362
Registrován: 27.09.2013 17:45
Bydliště: Vlčnov

Re: Turbo nebo něco jiného???

Příspěvek od Goodicek »

mě to taky padalo do nouzáku, nakonec to byl uhnitý 1 kabel od G81čky (snímač teploty paliva) načti chyby ve vagu (1-Motor) a uvidíš
EX- Feldari 1.3 BMM - Sporák
EX- Ford Transit VI, T350 - 92 kW - 2.4L Duratorq TDCi - DOFA

VW Passat Variant B5 - 85 kW - 1.9 TDI PD - ATJ
Ford Transit VII, T350 - 103 kW - 2.4L Duratorq TDCi - H9FB

radošek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 15.04.2014 19:13

Re: Turbo nebo něco jiného???

Příspěvek od radošek »

tak problém momentálně vyřešen, vyčištění turba a jedééééém, tak snad to vydrží. JInak všem děkuji za odpovědi a rady

Uživatelský avatar
adam.87
Pilot
Pilot
Příspěvky: 774
Registrován: 29.06.2010 19:27

Re: Turbo nebo něco jiného???

Příspěvek od adam.87 »

Občas turbo protáhni do otáček aby ta regulace lopatek opět nezatuhla,ale při zahřátém motoru na 90 stupňů!
Co můžeš udělat dnes,odlož na pozítří.Získáš dva dny volna.

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“