únik oleje

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

djrix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 321
Registrován: 25.02.2010 10:27

Re: únik oleje

Příspěvek od djrix »

Za jak dlouho se vám ta nerez butelka naplní kluci ? Podle fotky to vypadá že odvětrání jde potom někam do atmosféry tím krkem, čím a jak jste zaslepili ten vstup do sací hadice ?
A už mě serete s těma samco hadicema :D budu si je muset objednat taky, kde to kupujete, v HPP ? V DM autodoplňkách v Brně ti blbové nic nemaj skladem, všechno se musí objednávat a měsíc čekat kua :(

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: únik oleje

Příspěvek od M@ty »

Podtlakové hadice mám z Ebay - http://www.ebay.com/sch/sis.html?_nkw=S ... 0893549922 a ty větší na vstup do piksly mám od P. Jokeše. Plnění ti zatím nepovím. Včera teprve implementováno. Vstup je zaslepen na mém autě plast. záslepkou pojištěnou silikonem a smrskávačkou. Na druhém autě (Sup AWX) korkovým špuntem pojištěným zase smrsk. bužírkou. Odvětrání je potom u mě do podběhu a u Supa (bez chlazení paliva) pod příčku motoru.
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

jokes
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 288
Registrován: 08.01.2014 08:39
Bydliště: Vysoké Mýto

Re: únik oleje

Příspěvek od jokes »

Jak píše m@ty , zaslepit něčím obdobným . Řádně zajistit smršťovačkou . Na odlučovači jsem najel cca 6000km , při otevření vyteklo tak do 0,5 dcl marastu . Odhaduji , že za jednu výměnu oleje tj do 15000km to zachytí tak 1,2 dcl . Obsah nádoby je 2,5dcl . V IC bylo jen pár kapek , narozdíl od stavu , před montáží . Jsem spokojen , trochu mudrování a špinavé ruce a :thanks: asi ok .
Pašík Kombik AVF chip 110kW 2003
Sportsvan 1,4/92kw ME 2016
Toyota Yaris 1,33/74kw 2009
Autosklo Jokeš
prodej a montáž autoskel
Vysoké Mýto
tel. 604310143

ČIŠTĚNÍ KLIMATIZACÍ OZÓNEM

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“