demontaz baterie

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Ip Man
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 12.11.2012 04:16

Re: demontaz baterie

Příspěvek od Ip Man »

Ha, ha, tak na to si vzpomínám moc dobře, když jsem kupoval pašíka někdy kolem říjen, listopad a původní majitel mi tam nechal jak jinak než dosluhující baterii :roll: Takže dokavať bylo teplo tak točila na brnknutí. Ale ejhle uhodili první mrazy a bylo to tady auto už nechtělo nastartovat. Samozřejmě se vám hned nechce investovat do nové baterie, a taky než vůbec zjistíte že ta baterie to má už dávno za sebou, tak vymýšĺíte alternativy. Takže v první řadě jsem si musel pořídit nabíječku a teď došlo k tomu jak tu baterii dostat ven. Ještě ke všemu mám motor 2.5 TDi V6 tak ta moje baterie je velká a hlavně těžká jak kráva. Tak taky povolil jsem držák baterie a už jsem tam s ní lomcoval a různě natáčel, stavěl na štorc a ta svině ne a ne jít ven ! Teď v těch mrazech jsem myslel že mi upadnou prsty :laugh: No dostal jsem jí ven, ale jak? tak že jsem zdemoloval půlku auta :laugh: no ozvalo se rup, rup a torpédo bylo na tři kusy, ono je to křehký samo o sobě a teď tím mrazem ještě víc. A pak když už bylo pozdě jsem se dozvěděl že torpédo musí jít taky dolů. No jak já jsem tam u toho auta tenkrát řval jsem myslel že to auto tam rozkopu vzteky celý :rofl: :rofl: :rofl:
Passat B5.5 Variant 3BG r.v. 2004 2.5 TDI 4motion manuální 6 kvalt 132 Kw = 180 ps kód motoru BDH

Uživatelský avatar
Danny
Pilot
Pilot
Příspěvky: 773
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moravskoslezský

Re: demontaz baterie

Příspěvek od Danny »

Jo a to vím ještě o 2 passatech kde při tahání za baterku a lomcování s torpedem ruplo po 2 týdnech okno..Asi nějaká mikrotrhlinka :D :lol: Od té doby to dělám nerad :lol:

margar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 05.07.2014 14:51

Re: demontaz baterie

Příspěvek od margar »

tak dik moc chlapi za rady a ty nervy se mnou :) pomohlo mi to...psst uz je zase v provozu...po dvou destich v aute sucho tak se asi podarilo .)

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“