Už si nevím rady a ani mechoši ne :( . . . .

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
bubenik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 06.02.2010 17:40

Už si nevím rady a ani mechoši ne :( . . . .

Příspěvek od bubenik »

Ahoj všem . . .již několikrát jsem zde sondoval možné příčiny mé závady a snažil se je nějakým způsobem svépomocí vyřešit - leč marně. Proto jsem se rozhodl přenechat vyřešení problému autoservisu. (VW Passat 01, 1,9TDI 96KW)
Začalo se pěkně od píky . . . závada: Překročení horní regulační meze na vstřicích 3 a 4 a následné přepnutí do nouzáku . . .takže - sehnaly se repasované vstřiky z Bosche , repas hlavy, výměna podtlakového čerpadla, kontrola všech funkčních členů, turba, podtlakových hadiček, elektroinstalace, propípání mezi piny ŘJ motoru a lištou ke vstřikům atd atd . . . .a stále to hází to samé! :( - kupa peněz borovém háji a auto nespolupracuje.
Poslední varianta, která byla doporučena servisákem z Bosche by mohla být prý ta, že testovací stolice na vstřiky používá jinou kapalinu než-li naftu a proto může ukazovat vtřiky jako OK ale jak se pak dají do auta s naftou tak se může stát že už to nie gra. :(
Jenže já mám zrovna takovou smůlu, že mám vtřiky s označením 038130073BA a ty nestojí 5 nebo 7 ale rovnou téměř 12 za kus a při dnešních cenách za tyto modely se mi nechce dávat téměř 50tis za vstřiky.
Kdo poradí a poradí správně a levně dostane ode mě véééééééééélikou čokoládu!!!! :D

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Už si nevím rady a ani mechoši ne :( . . . .

Příspěvek od majkl1 »

Vačka je na tom jak?
A když prohodíš vstřiky, stále to ukazuje chybu na těch samých? :roll:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“