Přesedlání z 1,8T na 1,9TDI.

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Tomikcek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1622
Registrován: 14.08.2010 13:05
Bydliště: Hovězí - Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Přesedlání z 1,8T na 1,9TDI.

Příspěvek od Tomikcek »

CentriFUGA :Ještě výřev si zapoměl :lol: jo a já mám combi,nevím zda to má cenu vliv ale asi ne . Je to těžko,po známosti se určitě ale nakupuje líp :)
VW Passat CC 2009 2.0TDi 125kW + Audi S4 b5 avant 2.7BiTurbo s K04 - V̶W̶ P̶a̶s̶s̶a̶t̶ 3̶B̶G̶ 9̶6̶k̶W̶ 6̶q̶ -̶ A̶u̶d̶i̶ A̶4̶ b̶7̶ 2̶.̶0̶T̶F̶S̶I̶ Q̶ -̶ A̶4̶ b̶5̶ 1̶.̶8̶T̶ Q̶

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Přesedlání z 1,8T na 1,9TDI.

Příspěvek od CentriFUGA »

JO tak je to určitě lepší, mám jeden z mála kusů co od novoty jezdil celejch 318 000km v ČR do autorizáku a měl to od novoty jeden majitel celou tu dobu ... tak proto se nechci zase auta zbavovat na jednu stranu ... :-) tourana mám pobného a taky pod cenou ... když vidím co chtějí za ty passaty i po tom roce a půl tak tomu nerozumím :-D

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: Přesedlání z 1,8T na 1,9TDI.

Příspěvek od M@ty »

Své Prase jsem vybíral tři měsíce a především na německých inzercích. Nebyl jsem v té době limitovaný vzdáleností. Snažil jsem se samozřejmě krotit, ale v Reichu jsou vždy nejhezčí (dle foto) a relativně nejlevnější auta úplně z ruky na druhé straně. Chtěl jsem to tedy vždy spojit a podívat se na vícero aut. Jenže 1.9 4motion je jako šafránu i v Reichu. Nakonec jsem nevzal úplně top výbavu ani stav, ale kastle není nijak výrazně bouraná, je to bez koroze a mouchy na co to mělo jsem už pochytal.

Jinak nedovedu si představit že bych to vyměnil za krypla. Ten pohon a podvozek je trochu jinde.
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

Uživatelský avatar
Tomikcek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1622
Registrován: 14.08.2010 13:05
Bydliště: Hovězí - Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Přesedlání z 1,8T na 1,9TDI.

Příspěvek od Tomikcek »

No nevím,při zimě jako loni mi ta 4x4 opravdu nechyběla :) Sice bydlím na valašsku ale tu 4x4 jsem využil max 2-3dny v zimě a to ještě když jsem se chtěl klouzat :D
VW Passat CC 2009 2.0TDi 125kW + Audi S4 b5 avant 2.7BiTurbo s K04 - V̶W̶ P̶a̶s̶s̶a̶t̶ 3̶B̶G̶ 9̶6̶k̶W̶ 6̶q̶ -̶ A̶u̶d̶i̶ A̶4̶ b̶7̶ 2̶.̶0̶T̶F̶S̶I̶ Q̶ -̶ A̶4̶ b̶5̶ 1̶.̶8̶T̶ Q̶

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: Přesedlání z 1,8T na 1,9TDI.

Příspěvek od M@ty »

Tak ctyrkolu nezivim jen na zimu a snih. Ma to namisto primitivni napravy viceprvkove zaveseni a diky pohonu se daji celkem svizne projizdet zatacky a kruhace.

Ale s vyberem je to porad dokola. Vybirat, nekoukat jen na cenu a vybavu a klidne si zaplatit prohlidku nebo cloveka na posouzeni. Rozhodne to nejsou vyhozene penize.
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

d.d.t33
Závodník
Závodník
Příspěvky: 590
Registrován: 14.02.2008 11:16
Bydliště: Litvinov
Kontaktovat uživatele:

Re: Přesedlání z 1,8T na 1,9TDI.

Příspěvek od d.d.t33 »

jak pise M@ty hledat a koukat a nekupovat hned .U nas prekupnici a bazarnici umej akorat slintat a lestit nic jinyho :baseball: a nebat se treba vetsiho poctu kilometru hlavne s dolozenym servisem a muje auto jsem hledal pul roku nez jsem na nej narazil v rozhovoru u holice :taunt: ale ze jsem jich objel tech top stavu :roll:

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“