Automatická převodovka v 2,5 V6 tdi trhla

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Martin30
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 30.08.2014 16:36

Automatická převodovka v 2,5 V6 tdi trhla

Příspěvek od Martin30 »

Ahoj všem jsem tu nový a nějak po hledání jsem nenašel co jsem potřeboval. Loupil jsem si pasata, jak jsem už psal v nadpisku. ALe po 3 dnech se mi stala taková věc, že jsem přišel k autu nastartoval a nechal zahřát a když jsem zařadil na Rko tak mi auto škublo i když na Dčko auto také škublo. Tak jsem cely naštvany šel domu a volal do servisu převodovek, kde mi řekli, že to převodovka nemusí bejt, že muže být i chyba někde na motoru a pak ta převodovka dělá paseku. Po cca 1 hodině mi to nedalo a šel jsem zase k autu mrknout co by to mohlo být a nedalo mi to nastartoval a najednou to zase nedělá a auto jede jak má. Nevíte co by to mohlo být? Nebo jestli stím má někdo zkušenosti? Díky předem..

Uživatelský avatar
FandaTDI
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1805
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-západ

Re: Automatická převodovka v 2,5 V6 tdi trhla

Příspěvek od FandaTDI »

Vítej, hezkej úvod :mrgreen:
Martin30 píše:...Loupil jsem si pasata...
Ale k věci - stálo to auto na rovině? Může to bejt málo oleje (popř. zralej na výměnu), ale jestli jsi to nechával zahřát (chvilku nebo až na provozku? To by nesvědčilo moc ani motoru,atd. a asi ani tý převodovce), tak to může bejt i špatnym kontaktem (tomu klepání na volnoběh může sporadicky taky napomáhat), ap. To chce napíchnout na diag., jestli nehlásí nějakou chybu (např. nevěrohodný signál o krouťáku od řj motoru, atp. ...)

Martin30
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 30.08.2014 16:36

Re: Automatická převodovka v 2,5 V6 tdi trhla

Příspěvek od Martin30 »

FandaTDI píše:Vítej, hezkej úvod :mrgreen:
Martin30 píše:...Loupil jsem si pasata...
Ale k věci - stálo to auto na rovině? Může to bejt málo oleje (popř. zralej na výměnu), ale jestli jsi to nechával zahřát (chvilku nebo až na provozku? To by nesvědčilo moc ani motoru,atd. a asi ani tý převodovce), tak to může bejt i špatnym kontaktem (tomu klepání na volnoběh může sporadicky taky napomáhat), ap. To chce napíchnout na diag., jestli nehlásí nějakou chybu (např. nevěrohodný signál o krouťáku od řj motoru, atp. ...)

Maxveell
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 02.10.2014 16:35

Re: Automatická převodovka v 2,5 V6 tdi trhla

Příspěvek od Maxveell »

čus chlapi chci se zeptat .... nejde mi zařadit rychlostní stupeň na automatické převodovce .. začlo to blbnout v zimě ale sem tam zaskočil a jel . nějaké rady k tomu co dělat ?

Uživatelský avatar
mastibruch
Pilot
Pilot
Příspěvky: 870
Registrován: 24.12.2012 13:46

Re: Automatická převodovka v 2,5 V6 tdi trhla

Příspěvek od mastibruch »

Převodovka na repas...
VW PASSAT B5,5 2.8v6 4MOTION LPG 2002 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=268788" onclick="window.open(this.href);return false;
Citroen C4 1.4 LPG 2009

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“