Žhavení, 66kW AHH

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
DaveA3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 01.05.2009 13:18

Žhavení, 66kW AHH

Příspěvek od DaveA3 »

Ahoj mám takový menší problém s mým Passatem 66kW AHH, teď co se ochladilo tak jsem zjistil že mi nežhaví, tak jsem pročetl zde témata, a jal se bádat :D No zkrátím to.

Mám nové žhavící svíčky, nové čidlo teploty motoru, nové relé, a stále nežhaví, ale pokud odpojím čidlo teploty Motoru tak žhaví normálně, tak jsem si říkal že asi i nové čidlo bylo vadné tak jsem koupil další a problém opět stejný - auto nežhaví ani když auto stojí celou noc venku, po odpojení čidla žhaví normálně,

Nevíte někdo čím by to mohlo být? že by byly obě nová čidla vadná se mi zdá podezřelé,

Předem děkuji za každou odpověď

priwi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 191
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Meziboří
Kontaktovat uživatele:

Re: Žhavení, 66kW AHH

Příspěvek od priwi »

Zkus se podívat na diagnostiku motoru do měřených hodnot, jakou to čidlo zobrazuje teplotu (nejlépe ráno, při studenym motoru).

DaveA3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 01.05.2009 13:18

Re: Žhavení, 66kW AHH

Příspěvek od DaveA3 »

tak nám venku trochu klesly teploty tak jsem se vidal měřit teplotu :D Když si přes Vag dám zobrazit teplotu chlazení motoru přes řídící jednotku motoru tak teplotu to ukazuje 8,1 stupně viz LOG 1 čas 9:00

když dám zobrazit teplotu chlazení přes řídící jednotku budíků tak teplota je 5 stupňů viz LOG.

Takže je tedy asi čidlo vadné že? je divné že jsem vyzkoušel 2 nové čidla a stále to nežhaví, po odpojení čidla žhaví bez problémů

jsem z té záhady poněkud nešťastný :)

Děkuji vše za případné rady
Přílohy
Log1.txt
(627 bajtů) Staženo 18 x

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“