Repas automatické převodovky

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Olaf87
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2387
Registrován: 21.06.2014 14:38
Bydliště: Plzeň

Repas automatické převodovky

Příspěvek od Olaf87 »

Zdary, zavítal jsem k vám do Passatové sekce, páč sháním info ohledně repasu automatické převodovky (4 st. bez tiptronicku).
V Golfové sekci moc automatům nefandí, tak se chci zeptat tady, jestli mi někdo nemůže doporučit firmu, kde nechat udělat kompletní repas. Vím, na netu jsem našel dost firem, kde to dělají, ale když už je to tak drahá záležitost, rád bych slyšel nějaké reference, prostě vyzkoušené firmy, kde opravdu udělají kvalitní práci.
Tak co, kde jste nechali repasovat vy? Popřípadě za kolik? Záruka?
Díky moc za info 8)
VW is my lifestyle✌️ Porsche was my dream 🫶
Porsche 911 Carrera 2 (996.1) - Camper 🏎️ ⛺️
Volkswagen Polo 6KV Variant - Daily Bitch ☀️❄️

Uživatelský avatar
Kwapo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1368
Registrován: 26.07.2008 22:19
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Repas automatické převodovky

Příspěvek od Kwapo »

Olaf87 píše:Zdary, zavítal jsem k vám do Passatové sekce, páč sháním info ohledně repasu automatické převodovky (4 st. bez tiptronicku).
V Golfové sekci moc automatům nefandí, tak se chci zeptat tady, jestli mi někdo nemůže doporučit firmu, kde nechat udělat kompletní repas. Vím, na netu jsem našel dost firem, kde to dělají, ale když už je to tak drahá záležitost, rád bych slyšel nějaké reference, prostě vyzkoušené firmy, kde opravdu udělají kvalitní práci.
Tak co, kde jste nechali repasovat vy? Popřípadě za kolik? Záruka?
Díky moc za info 8)

Zkus použít tlačítko "HLEDAT" v horní liště. Řešilo se to tu celkem nedávno a je
toho tady dost popsano myslim :wink:

Uživatelský avatar
Olaf87
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2387
Registrován: 21.06.2014 14:38
Bydliště: Plzeň

Re: Repas automatické převodovky

Příspěvek od Olaf87 »

Ale já znám tlačítko :arrow: HLEDAT. Samozřejmě, že jsem hledal, ale krom povídání o repasu jsem nenašel žádné reference na konkrétní firmu, se kterou má už někdo zkušenosti. Jen jakéhosi týpka z SK, ale to mám hooodně z ruky. Tady vás má spoustu v Passatech automaty a ty automaty se se*ou, takže by mě zajímalo, kdy VY necháváte repasovat své převodovky. :?:

btw. poslední příspěvek se necituje
VW is my lifestyle✌️ Porsche was my dream 🫶
Porsche 911 Carrera 2 (996.1) - Camper 🏎️ ⛺️
Volkswagen Polo 6KV Variant - Daily Bitch ☀️❄️

d.d.t33
Závodník
Závodník
Příspěvky: 590
Registrován: 14.02.2008 11:16
Bydliště: Litvinov
Kontaktovat uživatele:

Re: Repas automatické převodovky

Příspěvek od d.d.t33 »

to je tezke ale asi nejlepsi na automaty je zde lubomt je sice ze slovenska ale umi a na manualy je tady sixta proste vicero lidi kteri umi zde moc neni

Uživatelský avatar
Olaf87
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2387
Registrován: 21.06.2014 14:38
Bydliště: Plzeň

Re: Repas automatické převodovky

Příspěvek od Olaf87 »

lubomt je pro mě hodně z ruky
sixta moji převodovku bohužel nedělá (tam už jsem volal)

Zatím jsem kontaktoval tuto firmu: http://www.automatickaprevodovka.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; , ale nevím, jak dobře dělají..
VW is my lifestyle✌️ Porsche was my dream 🫶
Porsche 911 Carrera 2 (996.1) - Camper 🏎️ ⛺️
Volkswagen Polo 6KV Variant - Daily Bitch ☀️❄️

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Repas automatické převodovky

Příspěvek od CentriFUGA »

Zkus ještě tady, dělají dobře, znám pár lidí co tam už měli automat na repasi. je to Skalka u Doks.

http://sevcik-automaticke-prevodovky.cz/homepage.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Olaf87
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2387
Registrován: 21.06.2014 14:38
Bydliště: Plzeň

Re: Repas automatické převodovky

Příspěvek od Olaf87 »

Díky za tip. Volal jsem tam a zdají se v pohodě. Pán vše ochotně vysvětlil. Je to ale pro mě dál, než v té Praze (http://www.automatickaprevodovka.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;) a řekli mi ještě o cca 5tis vyšší cenu.
VW is my lifestyle✌️ Porsche was my dream 🫶
Porsche 911 Carrera 2 (996.1) - Camper 🏎️ ⛺️
Volkswagen Polo 6KV Variant - Daily Bitch ☀️❄️

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Repas automatické převodovky

Příspěvek od CentriFUGA »

Od Prahy je to asi 70km, tak máš asi dál, možná jsou i dražší, ale zabejvaj se tím už přes 20 let a opravdu znám několik aut, které tam byli na opravě a nikdy jsem neslyšel žádný problém :-) tak proto doporučuji ...

... uvidíš, třeb budeš spokojen i v té Praze ;)

Uživatelský avatar
Olaf87
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2387
Registrován: 21.06.2014 14:38
Bydliště: Plzeň

Re: Repas automatické převodovky

Příspěvek od Olaf87 »

Ještě mám čas volat a hledat jiné firmy. Převodovka půjde na repas až začátkem ledna. Nějak jsem s tímhle nepočítal a 30tis je docela ranec :budo:
takže zatím šetřim......
VW is my lifestyle✌️ Porsche was my dream 🫶
Porsche 911 Carrera 2 (996.1) - Camper 🏎️ ⛺️
Volkswagen Polo 6KV Variant - Daily Bitch ☀️❄️

Uživatelský avatar
Olaf87
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2387
Registrován: 21.06.2014 14:38
Bydliště: Plzeň

Re: Repas automatické převodovky

Příspěvek od Olaf87 »

Ale už jsem zjistil, že cena všech dílu, co jsou třeba ke kompletní repasi je někde mezi 15-20tis. Takže když mi někde řeknou méně, tak to bude podezřelé a zřejmě nebudou dávat vše nové.. Ale pořád je rozdíl, když někde řeknou "do 30ti" a "30-35tis". Navíc je to dál a zřejmě tam auto povezu na podvalu, kvůli demontáži a montáži (záruka).
VW is my lifestyle✌️ Porsche was my dream 🫶
Porsche 911 Carrera 2 (996.1) - Camper 🏎️ ⛺️
Volkswagen Polo 6KV Variant - Daily Bitch ☀️❄️

d.d.t33
Závodník
Závodník
Příspěvky: 590
Registrován: 14.02.2008 11:16
Bydliště: Litvinov
Kontaktovat uživatele:

Re: Repas automatické převodovky

Příspěvek od d.d.t33 »

spekulujes spatne proste to dej tam kde maji nejlepsi reference a nejakej kilometr neres kord jestli si auto chces nechat delsi dobu na vicero kilometru.Ja osobne bych jel i k Lubomt na slovensko pac ma vyborne reference a je videt ze tomu rozumi a jen treba s dieselpower ho tam spousta lidi tez doporuci a dat 30 nebo 35 uz neni zase takovej rozdil ve finale :fool:

Uživatelský avatar
Olaf87
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2387
Registrován: 21.06.2014 14:38
Bydliště: Plzeň

Re: Repas automatické převodovky

Příspěvek od Olaf87 »

To máš pravdu, nicméně: v Praze poskytují záruku 2 roky a je jim jedno, jestli jim přivezu vymontovanou převodovku, nebo auto na podvalu. Záruka stále platí i při montáži převodovky jinou osobou. Tím si prý ušetřím cca 5tis za demontáž + montáž a za odtah auta. Takže jsme třeba na 25tis za repas + 500,- odvoz + 2tis montáž mým mechošem = 27.500,- komplet. To je rozdíl 10tis, což už je celkem dost. Pokud tedy ta moje firma dělá dobře.
VW is my lifestyle✌️ Porsche was my dream 🫶
Porsche 911 Carrera 2 (996.1) - Camper 🏎️ ⛺️
Volkswagen Polo 6KV Variant - Daily Bitch ☀️❄️

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Repas automatické převodovky

Příspěvek od CentriFUGA »

Já bych se řídil také tím, kde jsou nějaké dobré reference (např. co jsem ti poslal, nebo sixta, kterej tu tvojí teda nedělá...)

Druhá věc je ta, jak se reklamacím stavěj. Tady u Doks o žádný reklamaci ani nevím, tu tvou firmu neznám.

Na jednu stranu rozumím tomu, že ušetřit nějakou kačku je dobré, ale zase u repasu automatu, kterej vydrží pak zase 200 000km když se o něj budeš starat, tak tomu rozumím.

Na druhou stranu rozumím věci šetření - sám na passata hledám nejlevnější sadu ramen, protože sem koupil tourana a teď je z passata druhé auto pro manželku do práce :-)

Uživatelský avatar
Olaf87
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2387
Registrován: 21.06.2014 14:38
Bydliště: Plzeň

Re: Repas automatické převodovky

Příspěvek od Olaf87 »

CentriFUGA píše:Já bych se řídil také tím, kde jsou nějaké dobré reference

Na jednu stranu rozumím tomu, že ušetřit nějakou kačku je dobré, ale zase u repasu automatu, kterej vydrží pak zase 200 000km když se o něj budeš starat, tak tomu rozumím.
A to je přesně to, proč jsem toto téma založil - REFERENCE..

Na jednu stranu nepotřebuju za každou cenu ušetřit 5tis, když to bude na úkor kvality, ale zase bych nerad platil zbytečně o 10tis víc za stejně kvalitní práci.

Jinak ta pražská firma se tím zabývá od roku 1994 a jsou jedny z prvních firem věnující se této činnosti. (viz. jejich web)
VW is my lifestyle✌️ Porsche was my dream 🫶
Porsche 911 Carrera 2 (996.1) - Camper 🏎️ ⛺️
Volkswagen Polo 6KV Variant - Daily Bitch ☀️❄️

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Repas automatické převodovky

Příspěvek od CentriFUGA »

musíš počkat na nějakou referenci té Pržské firmy. Ty z Doks to dělají od roku 93 a byli první v republice :-D

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“